Funkcje haftu A450

BERNINA AURORA 450 – Menu kategorii

 

Funkcje i możliwości haftu w maszynie hafciarskiej BERNINA Aurora 450
Wzmocniona konstrukcja BERNINA Aurora 450

BERNINA Aurora 450 to rozwiniecie sprawdzonej i cenionej również na polskim rynku hafciarki Aurora 435. Przeznaczona jest do użytkowania w ramach własnej działalności gospodarczej, została specjalnie wzmocniona konstrukcyjnie dla profesjonalnych Użytkowników. Dedykowana jest przede wszystkim osobom, które w klasie maszyn jednoigłowych poszukują trwałej i wydajnej hafciarki.

Hafciarka dzięki wzmocnionej konstrukcji potrafi pracować bezawaryjnie i zachować idealną jakość haftu i powtarzalność wzorów przez bardzo długi okres użytkowania.

BERNINA Linia 4 Aurora to hafciarki przeznaczone do pracy w studiach hafciarskich, agencjach reklamowych oraz działalnościach gdzie haft komputerowy wykonywany jest usługowo, produkcyjnie lub rzemieślniczo.

Tak szeroki wachlarz zastosowań sprawia oraz
łatwość obsługi, że hafciarki z Linii 4 to najczęstszy wybór wśród Klientów zaczynających przygodę z haftem komputerowym.


Aurora 450 - Metalowy chwytacz rotacyjny III Generacji

Hafciarka Aurora 450 została wyposażona wiele innowacyjnych systemów:

 • metalowy chwytacz rotacyjny TRZECIEJ GENERACJI

 • naprężacz górnej nici, stanowiący o wynikach wieloletnich badań szwajcarskich inżynierów firmy BERNINA.

 • precyzyjny czujnik zerwania nici górnej.

 • nawlekacz igły

 • super jasne oświetlenie

 • niezwykłą precyzję haftu

 • współpraca z
  BERNINA CutWorkwycinanie w tkaninie

Teraz jakość haftu jest jeszcze lepsza.


Bernina Aurora 450 - Sterowanie komputerem

Na wyposażeniu każdej hafciarki z serii Aurora znajduje się program BERNINA-WILCOM ART Design. Pozwala on zaprojektować dowolny napis czcionkami True Type oraz dokonywać prostej edycji haftu: zwiększanie, zmniejszanie wzoru, odbicia lustrzane, obroty. Program Służy również jako konwerter – pozwala otworzyć haft zaprojektowany dla dowolnego producenta hafciarek.

Oprogramowanie naszego studia hafciarskiego można również rozbudować do wersji Editor Plus oraz Designer Plus. Programy te wzbogacają nasze możliwości o projektowanie dowolnych haftów także na podstawie grafiki oraz ręczne rysowanie wzorów.


Bernina Aurora 450 - Sterowanie haftem

Hafciarki z serii Aurora sterowane są za pomocą komputera. Przy pomocy dużego ekranu naszego komputera możemy bez trudu umiejscowić haft na materiale, a także kontrolować przebieg haftowania. Program służący do sterowania hafciarką podpowiada nam za pomocą animacji i zdjęć co w danym momencie powinniśmy zrobić. Obsługa hafciarki staje się dzięki temu prosta i przyjemna, a przejrzystość interfejsu programu sprawia, że bez żadnych problemów zrealizujemy nasze hafciarskie marzenia. Jakie to proste…


Duże hafty - Hafciarka BERNINA Aurora 450

Zastanawiasz się jak duże hafty można wykonać?

Bez przekładania materiału i samodzielnego łączenia haftu na materiału, można haftować na tamborkach:

 • 72×50 mm

 • 130×100 mm

 • 255×145 mm – na wyposażeniu

 • Oraz tamborek MEGA 400×150 mm

 • dodatkowa hafciarkę można doposażyć w tamborek do czapek

Dodatkowo mając do dyspozycji program do haftów Bernina-Wilcom Editor Plus lub Designer Plus, masz nieskończone pole haftu, ponieważ może podzielić duży wzór na kilka tamborków!


Haft na czapkach - Aurora 450

Zastanawiasz się, jak haftować na czapkach bejsbolowych?

Oto rozwiązanie:

Opcjonalny tamborek do czapek, pozwala bez trudu przygotować czapkę do haftu. Wystarczy jedynie przymocować do flizeliny tę część czapki, na której ma się znaleźć wybrany haft. Pomoże nam w tym flizelina z klejem lub specjalny tymczasowy klej w spreju.

Tamborek MEGA (40x15cm) - Przykładowe zastosowanie
Aurora 450 - MEGA Tamborek 400x150mm

Szczególne uznanie wśród klientów zyskał
Tamborek „MEGA” 400x150mm

Za jego pomocą możemy ozdabiać nie tylko obrusy, ale także jeansy, suknie, żakiety, zasłony i wiele innych dużych przedmiotów.


Proste w obsłudze, posiadające polską instrukcję obsługi programy do projektowania haftu Editor Plus lub Designer Plus są niezastąpionym narzędziem każdego hafciarza i niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnego studia hafciarskiego.


Bernina-Wilcom Embroidery Software 7

Do hafciarek firmy BERNINA zalecane jest stosowanie nici hafciarskich Isacord 40 grupy AMANN nici te polecane są ze względu na ich wysoką jakość i odporność na zrywanie, a także idealne układanie się na materiale i bardzo bogatą paletę barw. U naszego autoryzowanego partnera w Sklepie Internetowym GLOBAR.pl znajdą Państwo pełną paletę barw w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w sklepie znajdą Państwo także flizeliny, hydrofolie, materiał naszywkowy, termofolie oraz inne dodatki niezbędne do haftu.

Nici do haftu ISACORD  Nici Hafciarskie ISACORD 40 - AMANN

Hafciarka komputerowa BERNINA Aurora 450 z powodzeniem potrafi haftować na wielu różnego rodzaju materiałach. Świetnie sprawdza się w działalności usługowej czy produkcyjnej. Jest idealna do wykonywania bardzo popularnego haftu na ręcznikach, obrusach, kocykach, a także poradzi sobie z haftem na skórze, filcu, a nawet satynie i delikatnej odzieży sportowej. Świetnie nadaje się również do wykonywania naszywek i aplikacji. Aurora 450 to naprawdę uniwersalna hafciarka znajdująca zastosowanie w każdej działalności hafciarskiej.

BERNINA Aurora 450 - Wyhaftuj Swój Biznes


Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA Aurora 450 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy_button Akcesoria_button Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook