Zalety hafciarki A450

BERNINA AURORA 450 – Menu kategorii

 

Atuty, zalety, mocne strony – Maszyna do haftu BERNINA Aurora 450
BERNINA Aurora 450 – W tym jesteśmy Najlepsi, czyli co wyróżnia ten model hafciarki
Wzmocniona, metalowa konstrukcja

Wzmocniona konstrukcja Aurora 450

Ponieważ hafciarki BERNINA Aurora 450 dedykowane są przez producenta do działalności gospodarczej, dlatego hafciarki zyskały wzmocnioną konstrukcję, a użyte metalowe podzespoły zapewniają najwyższą trwałość, która przekłada się na bezawaryjną pracę. Mamy więc do dyspozycji urządzenie, które zapewni nam niezawodność podczas wykonywania projektów i zleceń w ramach produkcji, usług czy rzemiosła.

Wycinaj w tkaninie
BERNINA CutWork - Wycinanie w tkaninie

BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu Aurora 450 wprowadzono możliwość rozszerzenia hafciarki o funkcję CutWork – Wycinanie otworków.

Najwyższa precyzja haftu i uniwersalność
BERNINA - Szwajcarska precyzja haftu

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie zaskakujących efektów. Haft wykonany z pomocą hafciarki BERNINA Aurora 450 jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia. Hafciarka jest w pełni uniwersalna i nadaje się do haftu na każdym rodzaju materiału.

BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

Nawlekacz igły i inne udogodnienia
BERNINA - Automat do nawlekania

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na łatwość obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Jednym z nich jest nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły.

Sterowanie poprzez komputer

Aurora 450 - Sterowana komputerem

Hafciarka BERNINA Aurora 450 sterowana jest bezpośrednio z komputera, dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość pełnej kontroli haftu na dużym ekranie naszego monitora. Dlatego też mamy możliwość precyzyjnego podglądu haftu, jego edycji i obserwacji postępu pracy. Na ekranie monitora znajdziemy wszystkie informacje jakie są nam w danej chwili potrzebne.

Nieskończona ilość i nieograniczona wielkość

Hafciarka BERNINA Aurora 450 - Sterowanie

 

Hafciarka dla firm BERNINA Aurora 450 podczas haftu korzysta z pamięci komputera. Poprzez złącze USB możemy przesyłać do hafciarki wzory haftu stworzone w programie do projektowania haftów. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 400x150mm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarka, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

Laserowa stopka do pikowania – BSR
BERNINA-WILCOM Embroidery Software 7

Hafciarki BERNINA są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem do haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software. Dzięki temu mam możliwość haftowania dowolnego projektu hafciarskiego. Ponieważ BERNINA oferuje kilka programów do projektowania haftów, dlatego też mamy możliwość wyboru programu odpowiadającego naszym potrzebom. Do wyboru mamy trzy poziomy oprogramowania różniące się stopniem zaawansowania:

Poziom 1 – BERNINA-WILCOM Art Design

Poziom 2 – BERNINA-WILCOM Editor Plus

Poziom 3 – BERNINA-WILCOM Designer Plus

Zaawansowane funkcje szyjące

Bernina Aurora 450

Hafciarki komputerowe dla firm z serii Aurora to także profesjonalne i zaawansowane komputerowe maszyny do szycia oferujące wszystko czego potrzebujemy podczas wykonywania naszych projektów. Maszyna wyposażona w możliwość m.in. wyszywania dziurki na wymiar guzika w 9 wzorach! Posiada ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu.


Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA Aurora 450 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy_button Akcesoria_button Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook