Sterowanie A450

BERNINA AURORA 450 – Menu kategorii

 

Sterowanie hafciarką BERNINA Aurora 450

Sterowanie hafciarką i maszyną:


Przycisk Start-Stop - Aurora 450

Maszyny serii Aurora zostały wyposażone w szereg udogodnień. Standardem stał się przycisk Start-Stop oraz regulacja prędkości szycia za pomocą suwaka na panelu maszyny. Nikogo nie powinien zaskoczyć elektroniczny rozrusznik nożny z funkcją pozostawiania igły wbitej w materiał po naciśnięciu piętą na koniec rozrusznika.

Suwak regulacji prędkości - Aurora 450


Wybór ściegów - Aurora 405

Graficzny wyświetlacz maszyny precyzyjnie obrazuje rodzaj wybranego ściegu, jego długość, szerokość, siłę docisku stopki, a także w jakiej z 11 pozycji igły będzie wykonywany. Dla każdego ściegu możemy wybrać dowolną pozycję igły, w ten sposób można łatwiej prowadzić materiał lub omijać wykonane wcześniej szwy.

http://szycie.info.pl/pic/MO450_EMB/Klawiatura_m.jpg

Wybór używanych ściegów odbywa się poprzez wciśnięcie przycisku na panelu maszyny. Podgląd wybranego ściegu oraz jego zalecane parametry, natychmiast pojawiają się na ekranie maszyny.

Nawlekacz igły - Aurora

Igła nawlekana jest automatycznie. Jest to znakomita oszczędność naszego czasu i wzroku.

Aurora 450 - Szpulownik

Niezależny silnik nawijania szpulki dolnej, pozwala w dowolnym momencie przygotować do pracy dodatkowe szpulki.

Oświetlenie - Aurora 450

Aurora 450 posiada znakomite, fluorescencyjne oświetlenie pola szycia. Światło nie pozostawia żadnych cieni wokół igły, niezależnie od sposobu w jaki prowadzimy materiał. Wyłącz wszystkie światła w pokoju i przekonaj się jak mocne jest to światło.


Oświetlenie - Bernina Aurora 450

Ściegi - Aurora 450

Połączone w dowolnej długości kombinacje ściegi, można zapisać w pamięci wewnętrznej maszyny. W pamięci maszyny można również zapisać długość najczęściej wykonywanej dziurki oraz ustawienia długości i szerokości ulubionych ściegów.

Inspiracje - Aurora 450


Sterowanie haftem:

Wzór haftu przesyłamy za pomocą kabla USB z komputera do hafciarki.

Ekran komputera jest także ekranem sterowania haftem. Dzięki programowi EConPC instalowanym razem z programem do edycji haftów, posiadamy możliwość pełnego sterowania haftem za pomocą komputera. Do dyspozycji mamy opcję pozycjonowania haftu na tamborku, sprawdzania obrysu, podglądu gdzie dany element haftu będzie znajdował się fizycznie, wyboru wielkości tamborka na jakim będziemy haftować, itp. Program pozwala także przesuwać się o dowolną ilość ściegów.

Bernina Aurora 450 podczas haftowania

W postaci dużych, czytelnych animacji program pokazuje nam i podpowiada w jaki sposób obsługiwać hafciarkę oraz jakie czynności powinniśmy wykonać w danej chwili. Prowadzi nas krok po kroku by wykonać bez przeszkód zaprojektowany wzór.


Bernina Aurora 430 - EConPC

Wszystko łatwo, intuicyjnie i przyjemnie, a dodatkowo wszystkie informacje mamy na dużym ekranie naszego komputera!


Bernina Aurora 430 - Sterowanie komputerem

Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA Aurora 450 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy_button Akcesoria_button Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook