Zalety i mocne strony A430

BERNINA AURORA 430 – Menu kategorii

Atuty, zalety, mocne strony – Hafciarka BERNINA Aurora 430
BERNINA Aurora 430 – W tym jesteśmy Najlepsi, czyli co wyróżnia ten model hafciarki
Wzmocniona, metalowa konstrukcja
Aurroa 430 - Wzmocniona konstrukcja

Ponieważ BERNINA Aurora 430 to hafciarka komputerowa dedykowana przez producenta do działalności gospodarczej, dlatego jej konstrukcja została specjalnie wzmocniona i wykonana z metalowych podzespołów, aby zapewnić niesamowitą trwałość, która przekłada się na bezawaryjną pracę. Dzięki temu mamy do dyspozycji urządzenie, które zapewni nam niezawodność podczas wykonywania projektów i zleceń w ramach produkcji, usług i rzemiosła.

Wycinaj w tkaninie
BERNINA CutWork - Wycinanie w tkaninie

BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu Aurora 430 wprowadzono możliwość rozszerzenia hafciarki o funkcję CutWork – Wycinanie otworków.

Najwyższa precyzja haftu i uniwersalność
BERNINA - Szwajcarska precyzja haftu

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie zaskakujących efektów. Haft wykonany z pomocą hafciarki BERNINA jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia. Hafciarka jest w pełni uniwersalna i nadaje się do haftu na każdym rodzaju materiału.

BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

Nawlekacz igły i inne udogodnienia
BERNINA - Automat do nawlekania

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na łatwość obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Jednym z nich jest nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły.

Sterowanie poprzez komputer
Aurora 430 - Sterowana komputerem

Hafciarka BERNINA Aurora 430 sterowana jest bezpośrednio z komputera, dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość pełnej kontroli haftu na dużym ekranie naszego monitora. Dlatego też mamy możliwość precyzyjnego podglądu haftu, jego edycji i obserwacji postępu pracy. Na ekranie monitora znajdziemy wszystkie informacje jakie są nam w danej chwili potrzebne.

Nieskończona ilość i nieograniczona wielkość
Hafciarka BERNINA Aurora 430 - Sterowanie

Hafciarka dla firm BERNINA Aurora 430 podczas haftu korzysta z pamięci komputera. Poprzez złącze USB możemy przesyłać do hafciarki wzory haftu stworzone w programie do projektowania haftów. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 400x150mm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarka, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

Laserowa stopka do pikowania – BSR
BERNINA-WILCOM Embroidery Software 7

Hafciarki BERNINA są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem do haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software. Dzięki temu mam możliwość haftowania dowolnego projektu hafciarskiego. Ponieważ BERNINA oferuje kilka programów do projektowania haftów, dlatego też mamy możliwość wyboru programu odpowiadającego naszym potrzebom. Do wyboru mamy trzy poziomy oprogramowania różniące się stopniem zaawansowania:

Poziom 1 – BERNINA-WILCOM Art Design

Poziom 2 – BERNINA-WILCOM Editor Plus

Poziom 3 – BERNINA-WILCOM Designer Plus

Zaawansowane funkcje szyjące
Maszyna do szycia BERNINA Aurora 430

Hafciarki komputerowe dla firm z serii Aurora to także profesjonalne i zaawansowane technicznie maszyny do szycia oferujące wszystko czego potrzebujemy podczas wykonywania naszych projektów. Maszyna wyposażona w możliwość m.in. wyszywania dziurki na wymiar guzika w 6 wzorach! Posiada ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu. Hafciarka posiada możliwość współpracy z laserową stopką do pikowania BERNINA BSR


Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA Aurora 430 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy i multimiedia Akcesoria Aurora 430 BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook