Narzędzia i programy A430

BERNINA AURORA 430 – Menu kategorii

Narzędzia i programy współpracujące z hafciarką BERNINA Aurora 430

 


PROGRAMY I NARZĘDZIA WSPÓŁPRACUJĄCE Z HAFCIARKĄ


Hafciarka BERNINA Aurora 430 posiada możliwość współpracy z programami do projektowania haftów BERNINA-WILCOM oraz z narzędziem BERNINA CutWork pozwalającym na wycinanie za pomocą hafciarki zaprojektowanych wzorów.

BERNINA-WILCOM Embroidery Software 7BERNINA Narzędzie CutWork

 


Programy do projektowania haftu

Dostępne są 3 poziomy oprogramowania hafciarskiego BERNINA-WILCOM pozwalającego na projektowanie wzorów haftu. Poziomy różną się stopniem zaawansowania, wyższy poziom zawiera funkcje programów niższego poziomu.

Designer Plus 7 - Projektowanie haftu


POZIOM 1

BERNINA-WLCOM ART Design

ART Design to program hafciarski służący do prostej edycji haftów oraz projektowania napisów z dowolnej czcionki True Type zainstalowanej w komputerze. Program posiada możliwość rzeczywistego podglądu haftu oraz konwersji wzorów hafciarskich.

POZIOM 2

BERNINA-WLCOM Editor Plus 7 CDR

EDITOR PLUS 7 to nowoczesne oprogramowanie hafciarskie służące do projektowania i edycji dowolnych haftów. Posiada narzędzia do szybkiej zamiany grafiki na haft (grafika wektorowa, zdjęcia, skany). Idealny do projektowania haftów reklamowych.

POZIOM 3

BERNINA-WLCOM Designer Plus 7 CDR

DESIGNER PLUS 7 to zaawansowany program do projektowania haftów. Pozwala na niczym nieograniczone projektowanie wzorów. Wyposażony w narzędzia do zamiany grafiki na haft oraz ręcznego rysowania haftów. Posiada funkcje haftu 3D !


Narzędzia dodatkowe BERNINA

Do hafciarki komputerowej BERNINA Aurora 430 dostępne jest narzędzie BERNINA CutWork pozwalające na wycinanie w materiale przy użyciu hafciarki.

BERNINA CutWork - Wycinanie w tkaninie


Wycinanie w materiale

BERNINA DesignWorks – CutWork

BERNINA CutWork pozwala na wycinanie w materiale dowolnie zaprojektowanych wzorów. Program i narzędzie do CutWorku umożliwiają wycinanie naszywek, aplikacji oraz wykonywania haftu richelieu. Współpracuje ze wszystkimi hafciarkami BERNINA.


Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA Aurora 430 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy i multimiedia Akcesoria Aurora 430 BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook