Zalety – B720

BERNINA 720 – Menu kategorii


BERNINA 720 – Mocne atuty hafciarki dedykowanej dla firm
W tym jesteśmy Najlepsi, czyli co nas wyróżnia:
Wzmocniona, metalowa konstrukcja

BERNINA 720 - Konstrukcja

BERNINA 720 jest naprawdę WIELKA (długość ponad 90cm, waga prawie 30kg) ! Jej gabaryty robią wrażenie! Hafciarka jest dedykowana przez producenta do działalności gospodarczej i przystosowana jest do profesjonalnego użytku w ramach usług, produkcji czy rzemiosła, dlatego też Hafciarki B720 zbudowane są na metalowych podzespołach i wysokiej klasy elementach elektronicznych, dzięki temu wytrzymują duże obciążenie związane z długotrwałą pracą. Maksymalne pole haftu o wymiarach 40×21 cm też jest imponujące ! Dzięki tak przemyślanej konstrukcji maszyna jest bardzo wydajna i wysoce bezawaryjna. Posiada ogromną wytrzymałość i niesamowitą siłę wkłucia. Potrafi haftować i szyć na nawet najgrubszych materiałach.

Wycinaj, maluj oraz nabijaj
BERNINA 720 - CutWork, PaintWork, CrystalWork

BERNINA zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu hafciarki BERNINA 720 wprowadzono możliwość rozszerzenia rozbudowanych funkcji haftu i szycia o trzy nowe rozwiązania:

Idealnie sprawdzą się w Twojej działalności i będą interesującą pozycją w Twojej ofercie.

Przemysłowe 1000 wkłuć/min

BERNINA 9 HOOK - nowy przemysłowy chwytacz

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego chwytacza rotacyjnego 9 generacji BERNINA 9 Hook możemy uzyskać imponującą maksymalną prędkość haftowania – 1000 wkłuć na minutę! Dodatkowo mocny silnik pozwoli na przekłuwanie się nawet przez najgrubsze tkaniny. Dlatego też BERNINA 720 jest idealna na potrzeby zakładów produkcyjnych i usługowych przyjmujących duże zlecenia, dla których ważna jest wydajność hafciarki komputerowej. Dodatkowo pojemność szpulki nowego chwytacza jest aż o 80% większa od tradycyjnych szpulek!

Szeroki wybór programów

BERNINA-WILCOM Embroidery Software 7

Hafciarki BERNINA są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem do haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software. Dzięki temu mam możliwość haftowania dowolnego projektu hafciarskiego. Ponieważ BERNINA oferuje kilka programów do projektowania haftów, dlatego też mamy możliwość wyboru programu odpowiadającego naszym potrzebom. Do wyboru mamy trzy poziomy oprogramowania różniące się stopniem zaawansowania:

Poziom 1 – BERNINA-WILCOM Art Design

Poziom 2 – BERNINA-WILCOM Editor Plus

Poziom 3 – BERNINA-WILCOM Designer Plus

Funkcje ułatwiające pracę

BERNINA 720

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na maksymalną prostotę obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują automatyczne nożyczki, które precyzyjnie tną nitkę, zabezpieczając również ścieg przed pruciem. Docenianym rozwiązaniem jest także nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Kolejnym ciekawym ułatwieniem jest niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia! Dodatkowym atutem jest jasne oświetlenie LED, które idealnie doświetla nam pole pracy. Na obudowie znajdziemy także dodatkowe obcinacze nici, przeznaczone do obcinania nadmiaru nitki podczas nawlekania igły i bębenka. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest inteligentny system kontrolujący naprężenie nici pozwalający uzyskać zawsze idealny ścieg !

Sterowanie poprzez ekran dotykowy
Dotykowy ekran BERNINA 720

Hafciarka BERNINA 720 sterowana jest za pomocą dużego dotykowego, kolorowego ekranu o wysokiej rozdzielczości, umieszczonemu centralnie na obudowie maszyny. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szybki dostęp do wszystkich funkcji haftu i szycia. Obsługa poprzez dotykowy ekran i wielofunkcyjne pokrętła sprawia, że sterowanie hafciarką jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne. Dodatkowo hafciarka posiada polskie menu obsługi.

Nieskończona ilość i nieograniczona wielkość

Odczyt haftów z PenDrive USB

Profesjonalne hafciarki BERNINA 720 posiadają w swojej pamięci wbudowane 80 pięknych wzorów hafciarskich oraz aż 4 alfabety, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Hafciarka potrafi czytać wzory zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 40x21cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

Uniwersalność, wszechstronność i kreatywność
BERNINA 720 - Hafciarskie inspiracje

BERNINA 720 przeznaczona jest do haftu na każdym typie materiału. Idealnie sprawdza się zarówno przy hafcie na tkaninach delikatnych (satyna, odzież termooaktywna) jak i mocnych i grubych materiałach jak skóra czy filc. Uniwersalność sprawia, że hafciarka poradzi sobie z powodzeniem w każdej branży gdzie wykorzystywany jest haft komputerowy. Duża siła wkłucia i szeroki wachlarz regulacji samego haftowania czynią hafciarkę B720 godną polecenia w każdej hafciarskiej branży zaczynając od haftu usługowego, przez haft produkcyjny, a na hafcie artystycznym kończąc.

Zaawansowane funkcje szyjące
BERNINA 720 - Komputerowa maszyna do szycia

BERNINA 720 jest nie tylko zaawansowaną hafciarką komputerową dedykowaną do działalności gospodarczej, ale także w pełni profesjonalną, wielofunkcyjną maszyną do szycia przeznaczoną do pracy w ramach produkcji, usług i rzemiosła. Maszyna została wyposażona w 681 programów szycia, w tym znajdziemy ściegi użytkowe, ściegi dekoracyjne, 11 typów dziurek na wymiar guzika oraz 4 alfabety i 32 ściegi dla quilterów. Maszyna niesamowicie szybka – 1000 wkłuć na minutę. Dzięki zastosowaniu długiego, ponad 25cm ramienia, maszyna jest idealna do szycia dużych projektów. Świetnie nadaje się jako maszyna do szycia patchworku oraz pikowania. Jest bardzo dobrym wyborem jako maszyna komputerowa do współpracy z ramą do pikowania BERNINA.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA 720 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy i multimiedia Akcesoria Aurora 430 BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook