8 głównych zalet B750

BERNINA 750 QE – Menu kategorii


BERNINA 750 – Mocne atuty hafciarki dedykowanej dla firm
W tym jesteśmy Najlepsi, czyli co nas wyróżnia:
Wzmocniona, metalowa konstrukcja

BERNINA 750 QE - Po zdjęciu odudowy

Wzmocniona, metalowa konstrukcja to znak rozpoznawczy hafciarek BERNINA dedykowanych do profesjonalnego użytku. BERNINA 750 QE posiada starannie zaprojektowane, bardzo długie wolne ramię z blisko 26 cm przestrzenią wprost idealną dla pracy na elementach cylindrycznych oraz jest również wspaniałym ułatwieniem, gdy szyjemy na dużych materiałach. Po dołączeniu modułu haftującego, otrzymasz hafciarkę o tamborku 400×150 mm bez konieczności przekładania materiału lub obracania tamborka.

Wycinaj, maluj oraz nabijaj
BERNINA 720 - CutWork, PaintWork, CrystalWork

BERNINA zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu hafciarki BERNINA 750 QE posiada możliwość rozszerzenia rozbudowanych funkcji haftu i szycia o trzy nowe rozwiązania:

Idealnie sprawdzą się w Twojej działalności i będą interesującą pozycją w Twojej ofercie.

Przemysłowe 1000 wkłuć/min

BERNINA 9 HOOK - nowy przemysłowy chwytacz

BERNINA 750 QE pozwala szyć oraz haftować z prędkością 1 000 ściegów na minutę – zdecydowanie najszybciej. A co najważniejsze – nawet pracując z najwyższą prędkością maszyna nie przenosi żadnych drgań, jedynie przyjemnie pomrukuje. Z tak dużą prędkością, Twoje hafty będą znakomite a Twoje ściegi zachwycające. Prędkość pracy można z łatwością kontrolować, za pomocą suwaka regulacji prędkości, umieszczonego na przednim panelu maszyny.

Szeroki wybór programów

BERNINA-WILCOM Embroidery Software 7

Hafciarki BERNINA są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem do haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software. Dzięki temu mam możliwość haftowania dowolnego projektu hafciarskiego. Ponieważ BERNINA oferuje kilka programów do projektowania haftów, dlatego też mamy możliwość wyboru programu odpowiadającego naszym potrzebom. Do wyboru mamy trzy poziomy oprogramowania różniące się stopniem zaawansowania:

Poziom 1 – BERNINA-WILCOM Art Design

Poziom 2 – BERNINA-WILCOM Editor Plus

Poziom 3 – BERNINA-WILCOM Designer Plus

Funkcje ułatwiające pracę

BERNINA 750 QE

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na maksymalną prostotę obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują automatyczne nożyczki, które utną nitkę przy zmianie koloru nici lub długich przeskokach pomiędzy ściegami. Zabezpieczając również ścieg przed pruciem. Docenianym rozwiązaniem jest także nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Dodatkowym atutem jest jasne oświetlenie LED, które idealnie doświetla nam pole pracy. Na obudowie znajdziemy także dodatkowe obcinacze nici, przeznaczone do obcinania nadmiaru nitki podczas nawlekania igły i bębenka. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest podwójny transport materiału BERNINA Dual Feed, czyli specjalna krocząca stopka umożliwiająca przesuwanie materiału zarówno z dołu jak i z góry.

Sterowanie poprzez ekran dotykowy
Panel sterujący - B750

Tylko BERNINA umiejscowiła ekran w centralnym miejscu, aby można było z łatwością śledzić zarówno ruch igły jak i zmiany na ekranie. Ekran wyświetla informacje w wysokiej rozdzielczości, w żywych kolorach i błyskawicznie reaguje na dotyk. Łatwe w obsłudze funkcje i intuicyjna nawigacja: the Sewing Consultant. Wbudowane przewodniki wyświetlają podpowiedzi bezpośrednio na ekranie urządzenia, dostarczając niezbędnych informacji użytkownikowi.

Nieskończona ilość i nieograniczona wielkość

Odczyt haftów z PenDrive USB

Profesjonalne hafciarki BERNINA 750 posiadają w swojej pamięci wbudowane 140 pięknych wzorów hafciarskich oraz aż 6 alfabetów, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Hafciarka potrafi czytać wzory zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 40x21cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

Uniwersalność, wszechstronność i kreatywność

B750 - Inspiracje

BERNINA 750 została zaprojektowana jako uniwersalna hafciarka dla profesjonalistów. Jej uniwersalność pozwala na zastosowanie tego modelu w każdej branży gdzie wykorzystywany jest haft komputerowy. Hafciarka bez trudu poradzi sobie z haftem na każdym materiale. Znajdzie zastosowanie w branży reklamowej i artystycznej, a także w zakładach produkcyjnych i punktach krawieckich oraz artystycznym pracowniach.

Zaawansowane funkcje szyjące

BERNINA 750 - Maszyna do szycia

BERNINA 750 QE jest nie tylko zaawansowaną hafciarką komputerową dedykowaną do działalności gospodarczej, ale także w pełni profesjonalną, wielofunkcyjną maszyną do szycia przeznaczoną do pracy w ramach produkcji, usług i rzemiosła. Maszyna została wyposażona w 992 programy szycia. Wśród nich znajdziemy ściegi użytkowe, ściegi dekoracyjne, 13 typów dziurek na wymiar guzika oraz 6 alfabetów i 50 ściegów dla quilterów. Maszyna jest niesamowicie szybka – 1000 wkłuć na minutę. Dzięki zastosowaniu długiego, ponad 25cm ramienia, maszyna jest idealna do szycia dużych projektów. Świetnie nadaje się jako maszyna do szycia patchworku oraz pikowania. Jest bardzo dobrym wyborem jako maszyna komputerowa do współpracy z ramą do pikowania BERNINA.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA 750 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy i multimiedia Akcesoria Aurora 430 BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook