BERNINA B570 QEE – Szycie

BERNINA B570 QEE – Menu kategorii


 

BERNINA B570 QEE – Funkcje szycia w maszynie do haftu
  BERNINA B570 QEE  to nie tylko profesjonalna hafciarka komputerowa, ale także zaawansowana technicznie, uniwersalna, komputerowa maszyna do szycia.

BERNINA B570 QEE - Profesjonalna, maszyna do szycia

BERNINA B570 QEE po odpięciu modułu haftującego staje się komputerową, zaawansowaną maszyną do szycia wyposażoną w 642 programy szycia !! Użytkownik ma do dyspozycji ściegi użytkowe, ściegi dekoracyjne, owerlokowe, elastyczne i ozdobne. Dodatkowo mamy także możliwość wyszywania 4 alfabetami oraz wykonania aż 11 różnych wzorów w pełni automatycznej dziurki na wymiar guzika. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego układu napędowego i wydajnego chwytacza, maksymalna prędkość z jaką możemy szyć wynosi aż 900 ciegów na min !!

BERNINA B570 QEE – Najważniejsze funkcje szycia:

BERNINA B570 QEE - Profesjonalna, maszyna do szycia

  • prawie 1 450 wbudowanych ściegów, w tym 16 dziurek i 8 alfabetów
  • 10 stopek na wyposażeniu w tym laserowa stopka BERNINA BSR
  • maksymalna długość ściegu 6 mm
  • maksymalna szerokość ściegu 9 mm
  • maksymalna prędkość szycia 1000 ściegów na minutę.
  • możliwość regulacji nie tylko szerokości dziurki, ale także grubości jej brzegów.

BERNINA B570 QEE - Profesjonalna, maszyna do szycia

BERNINA B570QEE posiada rewelacyjny, nowoczesny system oświetlenia pola pracy. Światło typu LED zostało wbudowane wokół stopki, dlatego nie zasłaniamy światła ręką, podczas prowadzenie materiału. W ten sposób na doskonale oświetlonym materiale, możemy z łatwością sprawdzić każdy detal.
Ergonomiczna obsługa, szeroki wachlarz możliwości

BERNINA 570 - Maszyna do szycia

Wolne ramię w modelu B 570 QEE o długości 216mm, ułatwia pracę z elementami cylindrycznymi (rękawy, nogawki) i jest również wspaniałym ułatwieniem, gdy szyjemy na dużych elementach. Patchworki, płaszcze, obrusy to wszystko i wiele innych rzeczy przeszyjemy bez trudu.

Dźwignia podnoszenia stopki kolanem, pozwala pracować, nie odrywając rąk od materiału.

Profesjonalna, komputerowa maszyna do szycia BERNINA 570

Nasuwany stolik powiększający pole szycia, pozwala z łatwością rozmieścić duże prace. Gdy nie jest potrzebny, można go zsunąć uzyskując wolne ramię.

Gdy zakończymy haft komputerowy, moduł haftujący również może służyć jako stolik do szycia.

 

Multi-Hafciarka BERNINA B570 QEE wewnątrz

BERNINA B570 QEE jako zaawansowany komputer szyjący i haftujący, pozwala łączyć ze sobą wiele ściegów ozdobnych długie kombinacje znaków.

Wszystkie najważniejsze podzespoły, wykonane są z metalu, co zapewnia cichą i bezawaryjną pracę.

http://szycie.info.pl/pic/B570_QEE/Komputerowa_maszyna_do_szycia_BERNINA_B570_QEE_3.jpg

Możliwość szycia za pomocą przycisku Start/stop oraz suwaka regulacji prędkości, sprawia że szycie staje się jeszcze bardziej precyzyjne i przyjemniejsze !

BERNINA B570 QEE - Profesjonalna, maszyna do szycia

Centralnie umiejscowiony dotykowy ekran LCD pozwala precyzyjnie zarządzać praca maszyny.

Ściegi są pogrupowane w specjalne kategorie: ściegi użytkowe, ściegi dekoracyjne, dziurki itd. Hafty krzyżykowe można wykonać podczas haftowania, a także manualnie podczas szycia, za pomocą wbudowanych ściegów krzyżykowych.

Po wybraniu ściegu, jego parametry są widoczne na ekranie, łącznie z podpowiedzią jaką stopkę należy użyć.

BERNINA Dual Feed

Kolejnym fantastycznym patentem zastosowanym w Multi-Hafciarce BERNINA B570 QEE jest system podwójnego transportu BERNINA Dual-Feed, czyli stopki, która po opuszczeniu transportuje materiał od góry. Dzięki współpracy transportu dolnego i górnego możemy zszywać nawet bardzo grube materiały lub materiały, które marszczą się podczas transportu tylko dolnymi ząbkami lub przyklejają się do zwykłej stopki.

BERNINA Multi-Hafciarka komputerowa i maszyna do szycia w jednym

BERNINA B570 QEE została wyposażona w automat do nawlekania igły, który znacznie skraca czas potrzebny do przygotowania maszyny do pracy.

Jeżeli Twoja dotychczasowa maszyna czegoś nie potrafi BERNINA B 570 QEE z pewnością poradzi sobie z tym bez trudu.

 

BERNINA Multi-Hafciarka komputerowa i maszyna do szycia w jednym

BERNINA B570 QEE posiada 16 programów dziurek (tym dwa okrążki oraz program naszywania guzików).

BERNINA Multi-Hafciarka komputerowa i maszyna do szycia w jednym

W modelu BERNINA 570 QEE na wyposażeniu znajduje się laserowa stopka BERNINA Stitch Regulator (BSR). Jest to opatentowana innowacja firmy BERNINA w zakresie regulacji długości ściegu podczas swobodnego przesuwania materiału pod stopką podczas quiltingu i pikowania. Specjalna stopka z wbudowanym laserowym czujnikiem, informująca maszynę o tym, z jaką prędkością materiał jest przesuwany. Dzięki tej funkcji maszyna dostosowuje prędkość swojej pracy do szybkości przesuwania tkaniny. Jeśli wolno przesuwamy materiał, maszyna pracuje powoli, jeśli przyspieszymy przesuwanie, maszyna automatycznie przyspieszy. Jeśli maszyna uzna że ruch materiału pod stopką jest za szybki, informuje użytkownika sygnałem dźwiękowym, aby nieco zwolnił przesuwanie tkaniny.


BERNINA B570 QEE - Multi-Hafciarka i maszyna do szycia w jednym

 

BERNINA B570 QEE oferuje dostęp do najnowszych możliwości i technologii w połączeniu z ergonomią oraz łatwością obsługi. Przyszłościowe rozwiązania dostępne już dziś !


Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA 570 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

 

 

Ulotka_button Porownanie_button Filmy_button Akcesoria_button BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook