Dlaczego warto nam zaufać

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podpowiedziami dotyczącymi hafciarskiego biznesu.
Zachęcamy również do przesyłania pytań i sugestii.

Prosimy o przesyłanie wszelkich uwag na adres

lub o kontakt telefoniczny (pon-pt: 9-17)
tel.: (+12) 269 71 72

ZOBACZ TAKŻE

 

Dlaczego warto kupić hafciarkę dla Twojej firmy właśnie u nas?

 

Nasza firma – GLOBAR Sp.J.

www.GLOBAR.pl

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Od początku specjalizujemy się w sprzedaży przemysłowych maszyn haftujących i hafciarek komputerowych oraz przemysłowych i domowych maszyn do szycia, owerloków, renderek, itp. Posiadamy sieć Specjalistycznych Sklepów Firmowych na terenie całej Polski (zob. zakładka „Nasze Sklepy”) oraz Sklep Internetowy z hafciarkami i maszynami do szycia – www.GLOBAR.pl

Sklepy stacjonarne GLOBAR

 

Nasza firma posiada także Certyfikat: „FIRMA GODNA ZAUFANIA” świadczący o bardzo dobrych opiniach wśród naszych klientów, jakie uzyskaliśmy podczas przeprowadzania procesu certyfikacji.


 

Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie haftu komputerowego. Możemy śmiało powiedzieć, że na rynku hafciarek komputerowych w Polsce jesteśmy od samego początku i współtworzyliśmy ten właśnie rynek.

 

Inspiracje

 

Nasze doświadczenie pozwala nam na pomoc w wyborze odpowiedniego modelu hafciarki dostosowanego do profilu firmy w jakiej hafciarka będzie pracować. Znajomość rynku hafciarskiego i potrzeb użytkowników sprawiają, że potrafimy dobrać odpowiedni produkt, aby spełnił on oczekiwania naszych klientów. Podpowiadamy także, jak wybrać odpowiednie stabilizatory hafciarskie takie jak flizeliny, hydrofolie, materiały naszywkowe, kleje w sprayu i inne.

Inspiracje

 

ShowRoom

W naszym Centralnym Biurze Handlowym mieszczącym się w Krakowie, przy ul. Kamieniarskiej 48 posiadamy „showroom”, w którym znajdują się zarówno hafciarki jednoigłowe jak i wieloigłowe, będące do Państwa dyspozycji. Zawsze chętnie prezentujemy nasze maszyny haftujące oraz odpowiadamy na nawet najbardziej skomplikowane pytania z dziedziny haftu komputerowego. Nasi wykwalifikowanie specjaliści chętnie udzielają rad i dzielą się swoim bogatym doświadczeniem oraz praktyką związaną z wykonywaniem haftu komputerowego.

HAFCIARKA.pl - ShowRoom


Sieć sklepów specjalistycznych w Polsce

Posiadamy sieć sklepów specjalistycznych w największych miastach w Polsce, w których można obejrzeć, zobaczyć i wypróbować hafciarki jednoigłowe, sprawiają, że jesteśmy zawsze najbliżej naszych klientów. Wykwalifikowani specjaliści w naszych sklepach zawsze są do Państwa dyspozycji. Służą radą i pomocą zarówno podczas zakupu jak i w późniejszych etapach hafciarskiej działalności.

 

 

Sklepy z hafciarkami i maszynami do szycia GLOBAR   Sklepy z hafciarkami i maszynami do szycia GLOBAR
     
Sklepy z hafciarkami i maszynami do szycia GLOBAR   Sklepy z hafciarkami i maszynami do szycia GLOBAR

 


Prezentacje hafciarek komputerowych

http://szycie.info.pl/pic/sklepy/Prezentacje_hafciarek_m.jpg

Od wielu lat organizujemy w naszych sklepach jak i w naszych placówkach partnerskich cieszące się ogromną popularnością Bezpłatne Prezentacje Hafciarek. Obejmują one prawie całą Polskę. Najczęściej są one organizowane dwa razy w roku i trwają około 2-3 tygodni. Podczas prezentacji jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały dzień w danym mieście. Odpowiadamy na wszelkie pytania, udzielamy porad zarówno dla osób planujących zakup hafciarki jak i tych, którzy kupili już hafciarkę i mają pytania lub chcą poszerzyć swoją wiedzę. Prezentacje zazwyczaj organizowane są wczesną wiosną (kwiecień/maj) oraz wczesną jesienią (wrzesień/październik).
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem klikając na link: HARMONOGRAM PREZENTACJI

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacją hafciarki w innym terminie w dowolnym mieście polski skontaktuj się z nami pod nr telefonu: tel.: (+12) 269 71 72 lub wypełniając poniższy formularz:


Seriws hafciarek komputerowych

Seriws hafciarek - GLOBAR

W naszej centralnej siedzibie znajduje się także serwis hafciarek komputerowych. Nasi serwisanci to ludzie o ogromnym doświadczeniu w naprawach gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych hafciarek komputerowych. Nasi serwisanci uczestniczą na bieżąco w szkoleniach serwisowych oferowanych przez producentów hafciarek. W przypadku napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych hafciarek wieloigłowych i wielogłowicowych, nasz serwisant zjawi się na miejscu w Państwa firmie i dokona wszelkich prac serwisowych.


Nie tylko hafciarki

Maszyny przemysłowe, stębnówki, renderki, guzikarki, dziurkarki, zig-zag, overlocki, hafciarki, maszyny do haftu, coverlocki, podszywarki

 

Dostałeś dotację na otwarcie działalności lub doposażenie miejsca pracy? Chcesz kupić nie tylko hafciarkę, ale także inne urządzenia szwalnicze?
U nas możesz wyposażyć cały zakład począwszy od hafciarek, poprzez maszyny szwalnicze, a na nożyczkach kończąc.

 

http://szycie.info.pl/pic/przemyslowe/JUKI/glowne.jpghttp://szycie.info.pl/pic/przemyslowe/JACK/jk-8991dyn/top.jpg


W naszej ofercie posiadamy szwalnicze maszyny przemysłowe takie jak: stębnówki, owerloki, renderki, podszywarki, guziakarki, dziurkarki, ryglówki firm JUKI, JACK i SIRUBA oraz zestawy do prasowania włoskiej firmy COMEL

Maszyna przemysłowa, stębnówka, renderka, guzikarka, dziurkarka, zig-zag, overlock, hafciarka, coverlock, podszywarka, dwuigłowka, trójigłówkaPrzemysłowa stębnówka, maszyna do szycia rzemieślnicza, maszyny dla rzemiosła, Juki, Siruba, Łucznik

 

Dodatkowo posiadamy wszelkie dodatki do haftu komputerowego, takie jak nici hafciarskie, flizeliny, folie, kleje, hydrofolie, materiały naszywkowe itp.
W ofercie również nożyczki krawieckie PREMAX oraz akcesoria do cięcia OLFA (maty, noże, ostrza, szablony)

Flizeliny, termofolie, nici, kleje do tkanin

 

http://globar.pl/Grafiki/akcesoria_krawieckie_mix.jpg

Facebook