BERNINA B590 – Zalety

BERNINA B590 – Menu kategorii


 

BERNINA B590 – Zalety, plusy, atuty i mocne strony

BERNINA B590 – W tym jesteśmy Najlepsi, czyli mocne strony maszyny do haftu BERNINA
Wzmocniona, metalowa konstrukcja

BERNINA B590 - Multi-Hafciarka komputerowa dla profesjonalistów

 

BERNINA B590 jako hafciarka komputerowa dedykowana do profesjonalnego użytku została w odpowiedni sposób wzmocniona konstrukcyjnie. Jej metalowe podzespoły i wysokiej jakości elementy elektroniczne stanowią o jej trwałości, niezawodności i niesamowitej sile wkłucia ! To prawdziwy „mały czołg” potrafiący działać nieprzerwanie przez wiele godzin. Szwajcarska inżynieria na najwyższym poziomie !

Wycinaj, maluj oraz nabijaj
BERNINA CutWork, PaintWork, CrystalWork

BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek i maszyn funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki i maszyny do szycia dostępne na rynku. Teraz do dyspozycji dostajesz możliwość wykonywania przy pomocy swojej hafciarki nowych technik takich jak:

Idealnie sprawdzą się w Twojej działalności i będą interesującą pozycją w Twojej ofercie.

Najwyższa precyzja haftu

BERNINA B590 - Multi-Hafciarka komputerowa dla profesjonalistów

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Haft wykonany z pomocą hafciarki BERNINA jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia.

BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

Automatyczne cięcie nici

BERNINA B590 jako profesjonalna komputerowa maszyna do szycia

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na maksymalną prostotę obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują automatyczne nożyczki, które precyzyjnie tną nitkę, zabezpieczając również ścieg przed pruciem. Docenianym rozwiązaniem jest także nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Kolejnym ciekawym ułatwieniem jest niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia! Dodatkowym atutem jest jasne oświetlenie, które idealnie doświetla nam pole pracy.

Centralnie położony ekran dotykowy

BERNINA B590 - Multi-Hafciarka komputerowa dla profesjonalistów

 

Hafciarka BERNINA B590 sterowana jest za pomocą dużego dotykowego, kolorowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szybki dostęp do wszystkich funkcji haftu i szycia. Obsługa poprzez dotykowy ekran i wielofunkcyjne pokrętła sprawia, że sterowanie hafciarką jeszcze nigdy nie było tak proste.

Nieskończona ilość i nieograniczona wielkość

BERNINA-WILCOM Embroidery Software 7

Hafciarki BERNINA są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem do haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software. Dzięki temu mam możliwość haftowania dowolnego projektu hafciarskiego. Ponieważ BERNINA oferuje kilka programów do projektowania haftów, dlatego też mamy możliwość wyboru programu odpowiadającego naszym potrzebom. Do wyboru mamy trzy poziomy oprogramowania różniące się stopniem zaawansowania:

Poziom 1 – BERNINA-WILCOM Art Design

Poziom 2 – BERNINA-WILCOM Editor Plus

Poziom 3 – BERNINA-WILCOM Designer Plus

Zaawansowane funkcje szyjące

BERNINA B590 jako profesjonalna komputerowa maszyna do szycia

 

Hafciarki komputerowe dla firm z linii 5 są także profesjonalnymi i zaawansowanymi komputerowymi maszynami do szycia. Zastosowane najnowsze rozwiązania w dziedzinie maszyn do szycia sprawiają, że BERNINA B590 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Maszyna wyposażona w możliwość m.in. wyszywania dziurki na wymiar guzika w 18 wzorach! Wyposażona jest w 1774 programów szycia w ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu, a wszystko sterowane dotykowym ekranem !!

Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA B590 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

 

Ulotka_button Porownanie_button Filmy_button Akcesoria_button BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook