BERNINA B590 – Szycie

BERNINA B590 – Menu kategorii


 

BERNINA B590 – Funkcje szycia w maszynie do haftu
  BERNINA B590  to nie tylko profesjonalna hafciarka komputerowa, ale także zaawansowana technicznie, uniwersalna, komputerowa maszyna do szycia.

BERNINA B590 jako profesjonalna komputerowa maszyna do szycia

BERNINA B590 po odpięciu modułu haftującego staje się komputerową, zaawansowaną maszyną do szycia wyposażoną w 642 programy szycia !! Użytkownik ma do dyspozycji ściegi użytkowe, ściegi dekoracyjne, owerlokowe, elastyczne i ozdobne. Dodatkowo mamy także możliwość wyszywania 4 alfabetami oraz wykonania aż 11 różnych wzorów w pełni automatycznej dziurki na wymiar guzika. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego układu napędowego i wydajnego chwytacza, maksymalna prędkość z jaką możemy szyć wynosi aż 900 ciegów na min !!

BERNINA B590 – Najważniejsze funkcje szycia:

BERNINA B590 jako profesjonalna komputerowa maszyna do szycia

  • prawie 1 450 wbudowanych ściegów, w tym 16 dziurek i 8 alfabetów
  • 10 stopek na wyposażeniu w tym laserowa stopka BERNINA BSR
  • maksymalna długość ściegu 6 mm
  • maksymalna szerokość ściegu 9 mm
  • maksymalna prędkość szycia 1000 ściegów na minutę.
  • możliwość regulacji nie tylko szerokości dziurki, ale także grubości jej brzegów.

BERNINA B590 jako profesjonalna komputerowa maszyna do szycia

BERNINA B570QEE posiada rewelacyjny, nowoczesny system oświetlenia pola pracy. Światło typu LED zostało wbudowane wokół stopki, dlatego nie zasłaniamy światła ręką, podczas prowadzenie materiału. W ten sposób na doskonale oświetlonym materiale, możemy z łatwością sprawdzić każdy detal.
Ergonomiczna obsługa, szeroki wachlarz możliwości

https://www.szycie.info.pl/pic/B590/Multi-Hafciarka_BERNINA_B590_12.jpg

Wolne ramię w modelu B B590 o długości 216mm, ułatwia pracę z elementami cylindrycznymi (rękawy, nogawki) i jest również wspaniałym ułatwieniem, gdy szyjemy na dużych elementach. Patchworki, płaszcze, obrusy to wszystko i wiele innych rzeczy przeszyjemy bez trudu.

Dźwignia podnoszenia stopki kolanem, pozwala pracować, nie odrywając rąk od materiału.

https://www.szycie.info.pl/pic/B590/Multi-Hafciarka_BERNINA_B590_13.jpg

Nasuwany stolik powiększający pole szycia, pozwala z łatwością rozmieścić duże prace. Gdy nie jest potrzebny, można go zsunąć uzyskując wolne ramię.

Gdy zakończymy haft komputerowy, moduł haftujący również może służyć jako stolik do szycia.

 

BERNINA B590 - Multi-Hafciarka komputerowa dla profesjonalistów

BERNINA B590 jako zaawansowany komputer szyjący i haftujący, pozwala łączyć ze sobą wiele ściegów ozdobnych długie kombinacje znaków.

Wszystkie najważniejsze podzespoły, wykonane są z metalu, co zapewnia cichą i bezawaryjną pracę.

BERNINA B590 jako profesjonalna komputerowa maszyna do szycia

Możliwość szycia za pomocą przycisku Start/stop oraz suwaka regulacji prędkości, sprawia że szycie staje się jeszcze bardziej precyzyjne i przyjemniejsze !

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B590 - Profesjonalna i przemysłowa

Centralnie umiejscowiony dotykowy ekran LCD pozwala precyzyjnie zarządzać praca maszyny.

Ściegi są pogrupowane w specjalne kategorie: ściegi użytkowe, ściegi dekoracyjne, dziurki itd. Hafty krzyżykowe można wykonać podczas haftowania, a także manualnie podczas szycia, za pomocą wbudowanych ściegów krzyżykowych.

Po wybraniu ściegu, jego parametry są widoczne na ekranie, łącznie z podpowiedzią jaką stopkę należy użyć.

BERNINA B590 jako profesjonalna komputerowa maszyna do szycia

Kolejnym fantastycznym patentem zastosowanym w Multi-Hafciarce BERNINA B590 jest system podwójnego transportu BERNINA Dual-Feed, czyli stopki, która po opuszczeniu transportuje materiał od góry. Dzięki współpracy transportu dolnego i górnego możemy zszywać nawet bardzo grube materiały lub materiały, które marszczą się podczas transportu tylko dolnymi ząbkami lub przyklejają się do zwykłej stopki.

BERNINA Multi-Hafciarka komputerowa i maszyna do szycia w jednym

BERNINA B590 została wyposażona w automat do nawlekania igły, który znacznie skraca czas potrzebny do przygotowania maszyny do pracy.

Jeżeli Twoja dotychczasowa maszyna czegoś nie potrafi BERNINA B B590 z pewnością poradzi sobie z tym bez trudu.

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B590 - Profesjonalna i przemysłowa

BERNINA B590 posiada 16 programów dziurek (tym dwa okrążki oraz program naszywania guzików).

BERNINA Multi-Hafciarka komputerowa i maszyna do szycia w jednym

W modelu BERNINA B590 na wyposażeniu znajduje się laserowa stopka BERNINA Stitch Regulator (BSR). Jest to opatentowana innowacja firmy BERNINA w zakresie regulacji długości ściegu podczas swobodnego przesuwania materiału pod stopką podczas quiltingu i pikowania. Specjalna stopka z wbudowanym laserowym czujnikiem, informująca maszynę o tym, z jaką prędkością materiał jest przesuwany. Dzięki tej funkcji maszyna dostosowuje prędkość swojej pracy do szybkości przesuwania tkaniny. Jeśli wolno przesuwamy materiał, maszyna pracuje powoli, jeśli przyspieszymy przesuwanie, maszyna automatycznie przyspieszy. Jeśli maszyna uzna że ruch materiału pod stopką jest za szybki, informuje użytkownika sygnałem dźwiękowym, aby nieco zwolnił przesuwanie tkaniny.


BERNINA B590 jako maszyna do szycia

 

BERNINA B590 oferuje dostęp do najnowszych możliwości i technologii w połączeniu z ergonomią oraz łatwością obsługi. Przyszłościowe rozwiązania dostępne już dziś !


Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA 570 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.
   

 

Ulotka_button Porownanie_button Filmy_button Akcesoria_button BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

Facebook