HCU 1501-40

 

Przemysłowa 15-igłowa, japońska hafciarka HAPPY HCU 1501-40
 

HAPPY HCU 1501-40 - NAJSZYBSZA komputerowa, japońska hafciarka przemysłowa


Japońska przemysłowa 15-igłowa hafciarka komputerowa !
Prawdziwe Made in JAPAN !
Pole haftu: 40 x 60 cm !
Najwyższa prędkość haftu 1 500 wkłuć na minutę !
Automatyczne cięcie nici !
Bardzo wąskie ramię !
System rozpoznawania grubości materiału !

Cyfrowe, elektroniczne naprężacze nici
Dedykowana do najcięższych zadań !

NAJNOWSZA 15-igłowa, japońska, przemysłowa hafciarka komputerowa dla profesjonalistów przeznaczona do najcięższych zadań i wielogodzinnej pracy

HAPPY HCU 1501-40  

HAPPY HCU 1501-40 - Przemysłowa maszyna do haftu dla biznesu


Najnowsza przemysłowa maszyna hafciarska HAPPY HCU 1501-40 z powiększonym polem haftu 40×60 cm, umożliwia łatwe wykonywanie haftu komputerowego na obrusach, sztandarach, szatach liturgicznych i innych dużych powierzchniach. Dodatkowo maszyna posiada bardo wąskie ramię, które umożliwia łatwe haftowanie na elementach zszytych.

Maszyna do haftu HAPPY HCU posiada ogromne pole haftu 40x60cm oraz jest najwyższa na runku prędkość haftowania 1500 wkłuć na minutę ! Urządzenie posiada stabilną metalową konstrukcję i bardzo mocny silnik, co gwarantuje niezawodność i zapewnia długą bezawaryjną pracę przy zachowaniu ogromnej siły wkłucia.

Hafciarka komputerowa HAPPY HCU jest łatwa w nawlekaniu i sterowana poprzez czytelny, dotykowy kolorowy ekran co sprawia, że ta maszyna do haftu nadaje się dla każdego, nawet początkującego użytkownika, który dopiero stawia pierwsze kroki w hafcie komputerowym. HAPPY HCU jest także bardzo uniwersalną hafciarką mogącą haftować dosłownie na każdym materiale jak i na dowolnym elemencie garderoby. Konstrukcja tego modelu hafciarki pozwala na haftowanie „non stop” nawet 24h/dobę.

Hafciarka może być wyposażona w specjalistyczny, niespotykany dotąd w hafciarkach wieloigłowych system CYFROWYCH naprężaczy nici, sterowanych przy pomocy komputera !

Idealna hafciarka zarówno dla dużej hafciarni jak i małego punktu hafciarskiego, który jest idealnym pomysłem na własny biznes dla każdego.


HAPPY HCU - METALOWA Konstrukcja

Japońskie hafciarki HAPPY, tak jak hafciarki szwajcarskiej firmy BERNINA posiadają wzmocnioną, metalową konstrukcję oraz metalowe podzespoły, które zapewniają bezawaryjną pracę i długowieczność. Solidna konstrukcja to także gwarancja siły wkłucia i prędkości, która w modelu HCU wynosi aż 1 200 wkłuć na minutę.

Hafciarka posiada możliwość doposażenia w różnego rodzaju tamborki. Mamy możliwość zastosowania tamborka do czapek bejsbolowych, a także tamborka do haftu na skarpetkach czy też wielu rodzajów tamborków płaskich (prostokątnych i okrągłych) oraz tamborków sprężynowych.


Zobacz co potrafi przemysłowa hafciarka 15-igłowa HAPPY HCU
 

Hafciarka HAPPY HCU swoimi gabarytami i ponad 100 kg wagą robi wrażenie na każdym. HCU jest po prostu ogromna, solidna, ciężka i niesamowicie szybka. Jej unikalna metalowa konstrukcja pozwala na wielogodzinną pracę nawet z najtrudniejszymi materiałami.

Wyprodukowana w całości w Japonii hafciarka spełni wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Profesjonalny sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Hafciarka pozwala na niczym nieograniczony haft oraz wielogodzinną pracę trwającą nawet 24 godziny na dobę ! Żeliwny korpus hafciarki zapewnia stabilną pracę pozbawioną drgań i zapewniającą niesamowitą trwałość konstrukcji.

HAPPY HCU 1501-40 - Przemysłowa maszyna do haftu dla biznesu
   
HAPPY HCU - wąskie cylindryczne ramię

Bardzo wąskie (44×45 mm) cylindryczne wolne ramię hafciarki umożliwia nam haftowanie dowolnych i trudno dostępnych miejsc takich jak kieszenie, nogawki, rękawki, wąska odzież dziecięca, obuwie, itp. Dzięki zastosowaniu tak długiego i wąskiego wolnego ramienia nasza hafciarka staje się bardzo uniwersalna i pozwala na wykonanie każdego hafciarskiego projektu nawet na najbardziej wymagającym elemencie.

   

Hafciarka komputerowa HAPPY HCU posiada 15 igieł co pozwala na nawleczenie 15 kolorów nici jednocześnie. Wykonując więc 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 czy też 15 kolorowy haft nie musimy zatrzymywać hafciarki, aby zmienić kolor nici. Wystarczy zaprogramować daną igłę przypisując jej wybrany kolor we wzorze haftu. Oczywiście możemy także wykonywać wzory, które mają więcej niż 15 kolorów, ponieważ hafciarka po wyhaftowaniu 15 kolorów zatrzyma się i poprosi o nawleczenie kolejnego koloru lub kilku kolorów nici.

Nawlekanie maszyny do haftu HAPPY HCU jest bardzo proste i szybkie. Nowe nici możemy dowiązać do końcówek poprzedniego koloru i przeciągnąć je jednym ruchem przez wszystkie naprężacze i przelotki. Na koniec wystarczy tylko przewlec nić przez oczko igły.

O wysoką efektywność zadbano, instalując serię czujników zerwania nici. Automatyczne zatrzymanie hafciarki, pozwala w bardzo prosty sposób wrócić do przerwanego miejsca w hafcie i dokończyć wór. HAPPY HCU 1501-40 będzie również pamiętał wprowadzone wcześniej dane w przypadku nagłej utraty zasilania.

Hafciarka HAPPY HCU - Elektroniczny system naprężenia nici
   
HAPPY HCU - System detekcji grubości haftowanego materiału

Maszyna hafciarska HAPPY HCU została wyposażona w unikalny system rozpoznawania grubości materiału na jakim haftujemy. System ten pozwala na tłumienie uderzeń stopki w materiał podczas haftu. Zapewniając tym samym idealny wygląd haftu nawet na najtrudniejszych w hafcie materiałach.

   

Hafciarka pozwala na wyposażenie jej w unikalny system cyfrowych naprężaczy nici. Sterowane komputerowo naprężacze mogą być bardzo precyzyjnie wyregulowane, co gwarantuje idealną jakość haftu na dowolnym materiale przy zastosowaniu dowolnej nici.

 

HAPPY HCU - System cyfrowego regulowania naprężenia nici

HAPPY HCU - Elektronicznie sterowane neprężacze nici
   
HAPPY HCU - Igielnica

Igielnica w hafciarce HAPPY HCU to prawdziwy majstersztyk inżynierii ! Zaprojektowana tak, aby kultura i bezawaryjność hafciarki były na jak najwyższym poziomie. Hafciarka szybko i płynnie zmienia igłę z kolejnym kolorem naszego haftu uprzednio obcinając i zabezpieczając poprzedni kolor nici.

   

Maszyna do haftu HAPPY HCU sterowana jest za pomocą dotykowego 7-calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Opcjonalnie można zamówić hafciarkę z powiększonym 10″ ekranem takim jak w serii HCR. Ekran umożliwia nam nie tylko wybór i podstawową edycję haftu, ale także na zaawansowane modyfikacje naszego wzoru.

Wszystko odbywa się poprzez wskazanie odpowiedniej „ikonki” obrazującej daną funkcję. Wszystko odbywa się łatwo i precyzyjnie. Sterowanie jest bardzo intuicyjne i z pewnością każdy użytkownik będzie w stanie szybko nauczyć się obsługi hafciarki. Wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że wszystko jest czytelne i przejrzyste.

Ekrean sterujący HAPPY HCU
   
Wbudowane wzory haftu - HAPPY HCU

W pamięci hafciarki znajduje się mnóstwo wbudowanych wzorów hafciarskich. Wzory te są pogrupowane, a dostęp do nich jest bardzo przejrzysty i wygodny. Wbudowane wzory możemy łatwo modyfikować i łączyć ze sobą. Wszystkie zmiany i modyfikacje dostępne są z poziomy dotykowego ekrany hafciarki.

   

Hafciarka przemysłowa posiada także możliwość haftowania napisów tworzonych bezpośrednio za pomocą ekranu. Do dyspozycji mamy trzy kroje fontów hafciarskich w kilku rozmiarach! Daje nam to niesamowite możliwości i pozwala na wykonywanie spersonalizowanych ubrań, kocyków, ręczników, czapek itp, bez konieczności projektowania haftów na komputerze. Daje nam to możliwość wykorzystania hafciarki np. podczas festynów, zabaw, imprez czy też na stoisku w ruchliwym turystycznym miejscu, gdzie będziemy mogli wykonywać hafty usługowo z dowolnym napisem wybranym przez naszego klienta.

Dostępne czcionki w hafciarce HAPPY HCU
   
Modyfikacje haftu - HAPPY HCU

Nasze haftowane napisy możemy dowolnie modyfikować i tworzyć z nich fantazyjne wzory. Możemy haftować także ciekawe monogramy lub łączyć napis ze wzorem haftu. Wszystko to dostępne jest poprzez wbudowany w hafciarkę program to projektowania i edycji napisów i haftów.

   

Mocny silnik zastosowany w hafciarce HAPPY HCU 1501-40 pozwala na haftowanie nawet najgrubszych materiałów. Siła wkłucia hafciarki bez problemu poradzi sobie z haftem np. na pasach do Judo. Hafciarka przystosowana jest do najcięższych zadań i wielogodzinnej pracy.

HAPPY HCU - Mocny silnik, wzmocniona konstruckcja
HAPPY HCU 1501-40 - Haft na pasach JUDO

Wzmocniona konstrukcja i metalowe podzespoły hafciarki pozwalają na pracę z najtrudniejszymi materiałami. Posiadając hafciarkę HAPPY HCU mamy pewność, że możemy przyjąć każde hafciarskie zlecenie i wykonać hafty, które zachwycą naszych klientów.

   

Hafciarki przemysłowe HAPPY HCU pozwalają na haftowanie wzorów wczytanych bezpośrednio z PenDrive USB. Przygotowane w programie do projektowania haftów wzory możemy z łatwością przenieść do hafciarki poprzez czytnik USB. Dodatkowo wzory te możemy edytować już z poziomu ekranu hafciarki dostosowując je do naszych potrzeb.

Zapisane na PenDrive wzory widoczne są na ekranie hafciarki w formie zdjęć, co bardzo ułatwia pracę. Drugie gniazdko USB służy do podłączenia myszki komputerowej, aby jeszcze precyzyjniej sterować hafciarką i haftem. Możemy także zapisywać hafty z PenDrive USB do pamięci hafciarki.

HAPPY HCU - Gniazdka USB
   
HAPPY HCU - Łączenie w sieć LAN i połączenie z komputerem poprzez USB

Z drugiej strony ekranu znajdziemy gniazdo LAN oraz „drukarkowe” gniazdo USB. Gniazdo LAN umożliwia podłączenie hafciarki z routerem naszej sieci komputerowej dzięki czemu mamy możliwość sterowania kilkoma hafciarkami będącymi w naszej sieci z poziomu jednego komputera !

„Drukarkowy” port USB służy do połączenia hafciarki bezpośrednio z naszym komputerem aby móc sterować hafciarką z poziomu komputera. Możemy nie tylko sterować hafciarką, ale również wysyłać hafty bezpośrednio z komputera „po kablu”.

Opcjonalne hafciarkę można wyposażyć w moduł Wi-Fi umożliwiający bezprzewodową komunikację z komputerem.

   

Maszyna haftująca HAPPY HCU można wyposażyć także w opcjonalny laserowy wskaźnik, który „rysuje” za pomocą światła lasera obrys naszego haftu lub miejsce gdzie dany element wzoru znajdzie się fizycznie na tamborku. Ułatwia to zdecydowanie pracę oraz pozwala na precyzyjne pozycjonowanie naszego haftu na materiale.

Wskaźnik laserowy w hafciarce HAPPY HCU
   
HAPPY HCU - Haftowanie na czapkach

Hafciarkę HAPPY HCU możemy także wyposażyć w specjalny tamborek umożliwiający haft na czapkach bejsbolowych. Tamborek pozwala na łatwe i szybkie upinanie czapek oraz precyzyjny haft na środku naszej czapki. Zestaw do haftu na czapkach pozwala na bardzo wydajne haftowanie ponieważ zawiera dwa uchwyty do mocowania czapki, dzięki czemu możemy upinać kolejną czapką podczas gdy hafciarka haftuje jedną z nich.

   

Kolejnym tamborkiem specjalistycznym w jaki możemy wyposażyć naszą hafciarkę jest tamborek do haftu na elementach cylindrycznych i tunelowych. Możemy dzięki niemu z łatwością haftować na nogawkach, rękawkach, okrągłych etui np na butelkę z winem, itp. Tan specjalistyczny tamborek pozwala na łatwy haft zszytych cylindrycznie elementów bez konieczności ich rozpruwania. Idealnie nadaje się także do haftowania kieszeni.

HAPPY HCU - Haftowanie na elementach cylindrycznych
   
HAPPY HCU - Haft na skarpetach

Maszyna do haftu HAPPY HCU 1501-40 posiada także możliwość wyposażenia w specjalny tamborek do haftu na skarpetach. Łatwy montaż tamborka i upinanie skarpet co pozwala na wydajne haftowanie i szybką realizację dowolnego zlecenia. Tamborek pozwala na haftowanie nie tylko na skarpetach, ale również na wąskiej odzieży dziecięcej jak np niemowlęce body. Idealnie nadaje się także do haftu na rękawiczkach.

   

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest możliwość wyposażenia hafciarki HAPPY HCU w specjalny system sprężynowych tamborków. Tamborki sprężynowe umożliwiają haftowanie gdy w żaden sposób nie możemy upiąć materiału w standardowym tamborku. Dzieje się tak ze względu na rodzaj materiału na jakim haftujemy, bądź ze względu na trudne umiejscowienie naszego wzoru haftu.

Ramka sprężynowa umożliwia lub ułatwia haftowanie na skórze i materiałach skóropodobnych, na ortalionie, filcu, wykładzinach. Ze względu na trudną lokalizację haftu, ramka sprężynowa pozwala na łatwe haftowanie na kołnierzyku koszuli, stójce, haftu na patce, haftu na gotowej kieszonce czy też w w pobliżu zamka błyskawicznego. Ramka sprężynowa pozwala także na bardzo łatwe upinanie toreb i plecaków.

Tamborki sprężynowe występują w różnych rozmiarach i kształtach.

Tamborki sprężynowe, zatrzaskowe #1

   
HAPPY HCU - Przyrząd do wycinania oraz wykonywania haftów richelieu

Hafciarkę można wyposażyć także w specjalny przyrząd służący do wykonywania m.in. haftów Richelieu. Narzędzie to wybija/wycina otworki, których obrys można uprzednio wyhaftować. Zestaw do wycinania pozwala na uzyskanie pięknych efektów w haftach regionalnych i haftach Richelieu.

   

Kolejnym opcjonalnych dodatkiem jest specjalny system laserowych czujników bezpieczeństwa, które zatrzymują pracę maszyny w przypadku gdy jakiś przedmiot znajdzie się w polu pracy hafciarki.

HAPPY HCU - Laserowy czujnik bezpieczeństwa
   
Tamborki do hafciarki HAPPY HCU

Hafciarkę można wyposażyć także w różnego rodzaju standardowe tamborki kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Szeroki wybór tamborów sprawia, że mamy duży zakres możliwości dostosowania naszej hafciarki do własnych preferencji i potrzeb. Hafciarki HAPPY są kompatybilne z tamborkami systemu TAJIMA.

   

Hafciarka happy HCU jak i inne hafciarki HAPPY mogą pracować w sieci i być sterowane zza pomocą jednego komputera. Sieć może być oparta na tradycyjnej kablowej sieci LAN jak i sieci bezprzewodowej Wi-Fi

HAPPY - Praca w sieci komputerowej

Jak widać hafciarka HAPPY HCU jest w 100% uniwersalna i każdy z użytkowników z pewnością będzie mógł dopasować hafciarkę do swoich potrzeb. Uniwersalność i niesamowita wytrzymałość sprawiają, że hafciarka jest polecana do każdej działalności i z powodzeniem wykona każde hafciarskie zadanie jakie przed nią postawimy.

Nadaje się zarówno do małej działalności gospodarczej jak i dużego, profesjonalnego studia hafciarskiego. Idealna hafciarka dla agencji reklamowych i punktów usługowych, a także dla zakładów produkcyjnych i rzemieślniczych. Gotowa do pracy 24h na dobę !


HAPPY HCU 1501-40

 

Funkcje i możliwości hafciarki HAPPY HCU 1501-40

 • 15 igieł = 15 kolorów nici nawleczonych jednocześnie

 • maksymalne pole haftu 40×60 cm

 • ogromna prędkość haftowania 1500 ściegów na minut

 • system rozpoznawania grubości materiału

 • cyfrowe naprężacze elektroniczne (opcja)

 • wbudowane nożyczki – automatyczne obcinanie nici

 • bardzo wąskie ramię (44x45mm)

 • wysoka kultura pracy

 • przystosowana do pracy 24h na dobę

 • metalowa, wzmocniona konstrukcja – waga 99 kg (!)  
   

 • kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 7 cali

 • możliwość edycji wzoru bezpośrednio z poziomu ekranu

 • wbudowane gotowe wzory haftów

 • wbudowane czcionki alfabetu w kilku rozmiarach

 • wbudowane gniazdo 2xUSB i LAN

 • odczyt haftów bezpośrednio z PenDrive USB  

 • czujniki zerwania nici i automatyczny powrót do miejsca zerwania nitki
   

 • współpraca z komputerem – bezpośrednie połączenie poprze kabel USB, sieć LAN lub moduł WiFi (opcja)

 • płynna regulacja prędkości haftu

 • edycja haftów pozwala na ich skalowanie, rotowanie co 1 stopień, łączenie, lustrzane odbicia, kopiowanie, etc.

 • wolne ramię hafciarki umożliwia haftowanie wąskiej odzieży dziecięcej i elementów z trudnodostępnymi miejscami

 • precyzyjny system naprężenia i prowadzenia nici wyposażony w obrotowe naprężacze oraz sprężynki i system przelotek

 • łatwe nawlekanie  

 • kompatybilna z tamborkami Tajima

 • dostępny tamborek do haftu na czapkach bejsbolowych (pole haftu 70 x 180 mm)

 • możliwość haftu na skarpetach – dostępny specjalny tamborek

 • szeroki wybór tamborków płaskich i okrągłych

 • możliwa praca w sieci z kilkoma hafciarkami zarządzanymi z jednego komputera  
   

 • opcja: szpulownik do nawijania nici do bębenka

 • opcja: laserowy system pozycjonowania haftu

 • opcja: 10″ ekran LCD zamiast standardowego 7″

 • opcja: cyfrowy system naprężenia nici

 • opcja: „trzymak” nici górnej

 • opcja: laserowy wskaźnik środka tamborka

 • opcja: moduł Wi-Fi do komunikacji z komputerem

 

 

HAPPY Embroidery - Hafciarki rodem z Japonii !


Masz pytania ZADZWOŃ

tel   (+12) 260 71 30
tel   (+48) 739 048 997

lub NAPISZ

e-mail HAFCIARKA.pl