Happy HCS3

 

12 igłowa, przemysłowa japońska hafciarka HAPPY HCS 3 1201-30
 

HAPPY HCS 2 1201-30 - Komputerowa, japońska hafciarka przemysłowa


Japońska przemysłowa 12-igłowa hafciarka komputerowa !
Prawdziwe Made in JAPAN !
Pole haftu: 28.5 x 29 cm !
Prędkość haftu 1 000 wkłuć na minutę !
Automatyczne cięcie nici !

W pełni przemysłowa, wydajna, ogromna, ciężka i wzmocniona, taka właśnie jest JAPOŃSKA hafciarka komputerowa
HAPPY HCS 3 1201-30 (Voyager 2)

HAPPY HCS 2 1201-30 - "VOYAGER 2"

Hafciarka komputerowa HAPPY HCS 1201-30 jest idealnym połączeniem zalet hafciarki przemysłowej z łatwością i prostotą obsługi maszyny domowej. Ogromne pole haftu 29×28.5 cm, pozwala bez problemowo wykonać nawet bardzo duże wzory. HAPPY HCS 3 potrafi haftować z prędkością 1000 wkłuć igły na minutę. Hafciarkę możemy dostosować do haftu na czapkach bejsbolowych, na skarpetach, kieszeniach i elementach cylindrycznych, co czyni ją bardzo wszechstronną.  Urządzenie posiada stabilną metalową konstrukcję i bardzo mocny silnik, co gwarantuje niezawodność i zapewnia długą bezawaryjną pracę przy zachowaniu ogromnej siły wkłucia Hafciarka komputerowa HAPPY HCS 3 jest łatwa w nawlekaniu i sterowana poprzez czytelny, dotykowy kolorowy ekran co sprawia, że ta maszyna do haftu nadaje się dla każdego, nawet początkującego użytkownika, który dopiero stawia pierwsze kroki w hafcie komputerowym. HAPPY HCS 3 jest także bardzo uniwersalną hafciarką mogącą haftować dosłownie na każdym materiale jak i na dowolnym elemencie garderoby.

Idealna hafciarka komputerowa, która może być podstawą własnego biznesu jakim jest hafciarnia.


HAPPY HCS 2 - Metalowa konstrukcja

Japońskie hafciarki Happy tak jak hafciarki szwajcarskiej firmy BERNINA posiadają wzmocnioną, metalową konstrukcję oraz metalowe podzespoły, które zapewniają bezawaryjną pracę i długowieczność. Solidna konstrukcja to także gwarancja siły wkłucia i prędkości, która w modelu HCS 3 wynosi aż 1 000 (tysiąc !) wkłuć na minutę. Hafciarka posiada możliwość doposażenia w różnego rodzaju tamborki. Mamy możliwość zastosowania tamborka do czapek bejsbolowych, a także tamborka do haftu na skarpetkach czy też wielu rodzajów tamborków płaskich (prostokątnych i okrągłych) oraz tamborków sprężynowych.


Zobacz co potrafi przemysłowa hafciarka 12-igłowa HAPPY HCS 3

Hafciarka komputerowa HAPPY HCS 3 posiada 12 igieł co pozwala na nawleczenie 12 kolorów nici jednocześnie. Wykonując więc 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, czy też 12 kolorowy haft nie musimy zatrzymywać hafciarki, aby zmienić kolor nici. Wystarczy zaprogramować daną igłę przypisując jej wybrany kolor we wzorze haftu. Oczywiście możemy także wykonywać wzory, które mają więcej niż 12 kolorów, ponieważ hafciarka po wyhaftowaniu 12 kolorów zatrzyma się i poprosi o nawleczenie kolejnego koloru lub kilku kolorów nici. Nawlekanie maszyny do haftu HAPPY HCS 3 jest bardzo proste i szybkie. Nowe nici możemy dowiązać do końcówek poprzedniego koloru i przeciągnąć je jednym ruchem przez wszystkie naprężacze i przelotki. Na koniec wystarczy tylko przewlec nić przez oczko igły.

O wysoką efektywność zadbano, instalując serię czujników zerwania nici. Automatyczne zatrzymanie hafciarki, pozwala w bardzo prosty sposób wrócić do przerwanego miejsca w hafcie i dokończyć wór. HAPPY HCS 3 1201-30 będzie również pamiętał wprowadzone wcześniej dane w przypadku nagłej utraty zasilania. Zestaw dodatkowych sprężynek naprężających ma zadanie zapobiegać przypadkowej zmianie naprężenia nici. Precyzyjne i „trzymające” ustawioną wartość przemysłowe naprężacze obrotowe pozwalają na zachowanie idealnego naprężenia nici oraz jego bardzo precyzyjną regulację.

HAPPY HCS2 1201-30 - Przemysłowa Japońska hafciarka
Dotykowy ekran - hafciarka HAPPY HCS 2

Maszyny do haftu HAPPY HCS 3 sterowane są za pomocą dotykowego 7-calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Ekran umożliwia nam nie tylko wybór i podstawową edycję haftu, ale także na zaawansowane modyfikacje naszego wzoru. Wszystko odbywa się poprzez wskazanie odpowiedniej „ikonki” obrazującej daną funkcję. Wszystko odbywa się łatwo i precyzyjnie. Sterowanie jest bardzo intuicyjne i z pewnością każdy użytkownik będzie w stanie szybko nauczyć się obsługi hafciarki. Wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że wszystko jest czytelne i przejrzyste.

Ekran dotykowy pozwala na wszelkie regulacje i wprowadzanie ustawień dotyczących zarówno haftu jak i hafciarki. Duże i czytelne ikony oraz animacje i grafiki pozwalają na łatwe nawigowanie po menu. Podgląd haftu na tamborku ułatwia nam pracę i pozwala np na „oszczędne” rozłożenie na tamborku kilku wzorów naszywek, tak aby nasza praca była bardziej wydajna. Wzory możemy skalować, obracać czy też odbijać lustrzanie.

HAPPY HCS 2 - Ekran sterujący
Wbudowane wzory haftu - HAPPY HCS 2

W pamięci hafciarki znajduje się mnóstwo wbudowanych wzorów hafciarskich. Wzory te są pogrupowane, a dostęp do nich jest bardzo przejrzysty i wygodny. Wbudowane wzory możemy łatwo modyfikować i łączyć ze sobą. Wszystkie zmiany i modyfikacje dostępne są z poziomy dotykowego ekrany hafciarki.

Hafciarka posiada także możliwość haftowania napisów tworzonych bezpośrednio za pomocą ekranu. Do dyspozycji mamy kilkanaście alfabetów hafciarskich w kilku rozmiarach! Daje nam to niesamowite możliwości i pozwala na wykonywanie spersonalizowanych ubrań, kocyków, ręczników, czapek itp, bez konieczności projektowania haftów na komputerze. Daje nam to możliwość wykorzystania hafciarki np. podczas festynów, zabaw, imprez czy też na stoisku w ruchliwym turystycznym miejscu, gdzie będziemy mogli wykonywać hafty usługowo z dowolnym napisem wybranym przez naszego klienta.

12 czcionek hafciarskich w maszynie do haftu HAPPY HCS 2
Modyfikacje haftu - HAPPY HCS 2

Nasze napisy możemy dowolnie modyfikować i tworzyć z nich fantazyjne wzory. Możemy haftować także ciekawe monogramy lub łączyć napis ze wzorem haftu. Wszystko to dostępne jest poprzez wbudowany w hafciarkę program to projektowania i edycji napisów i haftów.

Mocny silnik zastosowany w hafciarce HAPPY HCS 1201-30 pozwala na haftowanie nawet najgrubszych materiałów. Siła wkłucia hafciarki bez problemu poradzi sobie z haftem np. na pasach do Judo.

HAPPY HCS 2 - Mocny silnik, wzmocniona konstruckcja
HAPPY HCS 2 1201-30 - Haft na pasach JUDO

Wzmocniona konstrukcja i metalowe podzespoły pozwalają na pracę z najtrudniejszymi materiałami. Posiadając hafciarkę HAPPY HCS 1201-30 mamy pewność, że możemy przyjąć każde hafciarskie zlecenie i wykonać hafty, które zachwycą naszych klientów.

Hafciarka przemysłowa HAPPY HCS 3 pozwala na haftowanie wzorów wczytanych bezpośrednio z PenDrive USB. Przygotowane w programie do projektowania haftów wzory możemy z łatwością przenieść do hafciarki poprzez czytnik USB. Dodatkowo wzory te możemy edytować już z poziomu ekranu hafciarki dostosowując je do naszych potrzeb. Zapisane na PenDrive wzory widoczne są na ekranie hafciarki w formie zdjęć, co bardzo ułatwia pracę. Drugie gniazdko USB służy do podłączenia myszki komputerowej, aby jeszcze precyzyjniej sterować hafciarką i haftem. Możemy także zapisywać hafty z PenDrive USB do pamięci hafciarki.

HAPPY HCS 2 - Gniazdka USB
HAPPY HCS 2 - Łączenie w sieć LAN i połączenie z komputerem poprzez USB

Z drugiej strony ekranu znajdziemy gniazdo LAN oraz „drukarkowe” gniazdo USB. Gniazdo LAN umożliwia podłączenie hafciarki z routerem naszej sieci komputerowej dzięki czemu mamy możliwość sterowania kilkoma hafciarkami będącymi w naszej sieci z poziomu jednego komputera !

„Drukarkowy” port USB służy do połączenia hafciarki bezpośrednio z naszym komputerem aby móc sterować hafciarką z poziomu komputera. Możemy nie tylko sterować hafciarką, ale również wysyłać hafty bezpośrednio z komputera „po kablu”.

Opcjonalne hafciarkę można wyposażyć w moduł Wi-Fi umożliwiający bezprzewodową komunikację z komputerem.

Wąskie cylindryczne wolne ramię hafciarki umożliwia nam haftowanie dowolnych i trudno dostępnych miejsc takich jak kieszenie, nogawki, rękawki, wąska odzież dziecięca, obuwie, itp. Dzięki zastosowaniu tak długiego i wąskiego wolnego ramienia nasza hafciarka staje się bardzo uniwersalna i pozwala na wykonanie każdego hafciarskiego projektu nawet na najbardziej wymagającym elemencie.

HAPPY HCS 2 - Wąskie, cylindryczne ramię hafciarki
Szpulownik - Happy HCS 2

Hafciarka posiada także wbudowany szpulownik, który umożliwia szybkie nawinięcie nici na szpulkę, którą wkładamy do bębenka. Niezależny silnik szpulownika pozwala na nawijanie nici podczas pracy hafciarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza praca jest jeszcze bardziej wydajna, a tym samym szybciej możemy zrealizować większą ilość zleceń. Szpulownik zapewnia idealne nawinięcie nitki na szpulkę w bardzo krótkim czasie.

Hafciarka posiada jasne oświetlenie diodami LED. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju oświetlenia bezpośrednio nad igłami, mamy idealnie doświetlone pole pracy i możemy z łatwością kontrolować postęp pracy naszej hafciarki oraz jakość naszego haftu.

HAPPY HCS 2 - Oświetlenie LED
HAPPY HCS 2 - Komputerowa hafciarka dla firm

Kompaktowe gabaryty hafciarki pozwalają na wykorzystanie jej w warunkach „polowych”. Hafciarka jest poręczna i mobilna. Możemy ją ustawić na deptaku, festynie, zabawie, zawodach sportowych czy innym dowolnym miejscu, gdzie możemy wykonywać hafty usługowe w postaci np dowolnych napisów wymyślonych przez klientów na czapkach bejsbolowych, t-shirtach, bluzach polarowych czy koszulkach polo. Pomysłów na zastosowanie hafciarki jest naprawdę mnóstwo i z pewnością każdy użytkownik będzie mógł dostosować ją do własnych potrzeb i upodobań.

Hafciarkę HAPPY HCS 3 można wyposażyć także w opcjonalny laserowy wskaźnik, który „rysuje” za pomocą światła lasera obrys naszego haftu lub miejsce gdzie dany element wzoru znajdzie się fizycznie na tamborku. Ułatwia to zdecydowanie pracę oraz pozwala na precyzyjne pozycjonowanie naszego haftu na materiale.

HAPPY HCS 2 - Laserowy wskaźnik
HAPPY HCS 2 - Haft na czapkach

Hafciarkę HAPPY HCS 3 możemy także wyposażyć w specjalny tamborek umożliwiający haft na czapkach bejsbolowych. Tamborek pozwala na łatwe i szybkie upinanie czapek oraz precyzyjny haft na środku naszej czapki. Zestaw do haftu na czapkach pozwala na bardzo wydajne haftowanie ponieważ zawiera dwa uchwyty do mocowania czapki, dzięki czemu możemy upinać kolejną czapką podczas gdy hafciarka haftuje jedną z nich.

Kolejnym tamborkiem specjalistycznym w jaki możemy wyposażyć naszą hafciarkę jest tamborek do haftu na elementach cylindrycznych i tunelowych. Możemy dzięki niemu z łatwością haftować na nogawkach, rękawkach, okrągłych etui np na butelkę z winem, itp. Tan specjalistyczny tamborek pozwala na łatwy haft zszytych cylindrycznie elementów bez konieczności ich rozpruwania. Idealnie nadaje się także do haftowania kieszeni.

HAPPY HCS 2 - Haftowanie na elementach cylindrycznych
HAPPY HCS 2 - Haft na skarpetach

Maszynę do haftu HAPPY HCS 3 1201-30 posiada także możliwość wyposażenia w specjalny tamborek haftu na skarpetach. Łatwy montaż tamborka i upinanie skarpet co pozwala na wydajne haftowanie i szybką realizację dowolnego zlecenia. Tamborek pozwala na haftowanie nie tylko na skarpetach, ale również na wąskiej odzieży dziecięcej jak np niemowlęce body. Idealnie nadaje się także do haftu na rękawiczkach.

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest możliwość wyposażenia hafciarki HAPPY HCS 3 w specjalny system sprężynowych tamborków. Tamborki sprężynowe umożliwiają haftowanie gdy w żaden sposób nie możemy upiąć materiału w standardowym tamborku. Dzieje się tak ze względu na rodzaj materiału na jakim haftujemy, bądź ze względu na trudne umiejscowienie naszego wzoru haftu. Ramka sprężynowa umożliwia lub ułatwia haftowanie na skórze i materiałach skóropodobnych, na ortalionie, filcu, wykładzinach. Ze względu na trudną lokalizację haftu, ramka sprężynowa pozwala na łatwe haftowanie na kołnierzyku koszuli, stójce, haftu na patce, haftu na gotowej kieszonce czy też w w pobliżu zamka błyskawicznego. Ramka sprężynowa pozwala także na bardzo łatwe upinanie toreb i plecaków.

Tamborki sprężynowe występują w różnych rozmiarach i kształtach.

HAPPY HCS 2 - Haftowanie przy użyciu tamborków sprężynowych
Tamborki do hafciarki HAPPY HCS 2

Hafciarkę można wyposażyć także w różnego rodzaju standardowe tamborki kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Szeroki wybór tamborów sprawia, że mamy duży zakres możliwości dostosowania naszej hafciarki do własnych preferencji i potrzeb. Hafciarki HAPPY są kompatybilne z tamborkami systemu TAJIMA.


Jak widać hafciarka HAPPY HCS 3 jest w 100% uniwersalna i każdy z użytkowników z pewnością będzie mógł dopasować hafciarkę do swoich potrzeb. Uniwersalność i niesamowita wytrzymałość sprawiają, że hafciarka jest polecana do każdej działalności i z powodzeniem wykona każde hafciarskie zadanie jakie przed nią postawimy. Nadaje się zarówno do małej działalności gospodarczej jak i dużego, profesjonalnego studia hafciarskiego. Idealna hafciarka dla agencji reklamowych i punktów usługowych, a także dla zakładów produkcyjnych i rzemieślniczych.

HAPPY HCS 2 - Komputerowa, Japońśka hafciarka 12-igłowa HAPPY HCS 2 - Przemysłowa maszyna do haftu dla profesjonalistów

Funkcje i możliwości hafciarki

 • 12 igieł = 12 kolorów nici nawleczonych jednocześnie

 • metalowa, wzmocniona konstrukcja – waga 42 kg (!)

 • wysoka kultura pracy

 • maksymalne pole haftu 28.5 x2 9cm

 • przemysłowa prędkość haftowania 1000 ściegów na minutę

 • dedykowana do działalności gospodarczej

 • kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 7 cali

 • możliwość edycji wzoru bezpośrednio z poziomu ekranu

 • 100 wbudowanych wzorów haftów

 • Kilkanaście wbudowanych czcionek alfabetu w kilku rozmiarach

 • wbudowany szpulownik do nawijania nici do bębenka

 • wbudowane gniazdo 2xUSB i LAN

 • odczyt haftów bezpośrednio z PenDrive USB

 • czujniki zerwania nici i automatyczny powrót do miejsca zerwania nitki

 • wbudowane nożyczki – automatyczne obcinanie nici

 • współpraca z komputerem – bezpośrednie połączenie poprze kabel USB, sieć LAN lub moduł WiFi

 • płynna regulacja prędkości haftu

 • edycja haftów pozwala na ich skalowanie, rotowanie co 1 stopień, łączenie, lustrzane odbicia, kopiowanie, etc.

 • wolne ramię hafciarki umożliwia haftowanie wąskiej odzieży dziecięcej i elementów z trudnodostępnymi miejscami

 • precyzyjny system naprężenia i prowadzenia nici wyposażony w obrotowe naprężacze oraz sprężynki i system przelotek

 • łatwe nawlekanie

 • kompatybilna z tamborkami Tajima

 • dostępny tamborek do haftu na czapkach bejsbolowych (pole haftu 70 x 180 mm)

 • możliwość haftu na skarpetach – dostępny specjalny tamborek

 • szeroki wybór tamborków płaskich i okrągłych

 • możliwość doposażenia w moduł Wi-Fi do komunikacji z komputerem

 • możliwa praca w sieci z kilkoma hafciarkami zarządzanymi z jednego komputera

HAPPY Embroidery - Hafciarki rodem z Japonii !


Masz pytania ZADZWOŃ

tel   (+12) 260 71 30
tel   (+48) 739 048 997

lub NAPISZ

e-mail HAFCIARKA.pl