Dlaczego warto nam zaufać

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podpowiedziami dotyczącymi hafciarskiego biznesu. Zachęcamy również do przesyłania pytań i sugestii.

Prosimy o przesyłanie wszelkich uwag na adres

lub o kontakt telefoniczny (pon-pt: 9-17)
tel.: (+12) 260 71 30

ZOBACZ TAKŻE

  
Dlaczego warto kupić hafciarkę dla Twojej firmy właśnie u nas?
  
Nasza firma – BMD Polska s.c.

https://bmd.pl/s/126---flizeliny-hafciarskie-hydrofolie.html

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży przemysłowych maszyn haftujących i hafciarek komputerowych oraz przemysłowych i domowych maszyn do szycia, owerloków, renderek, itp.

Sklepy stacjonarne GLOBAR

Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie haftu komputerowego. Możemy śmiało powiedzieć, że na rynku hafciarek komputerowych w Polsce jesteśmy od samego początku i współtworzyliśmy ten właśnie rynek.

Inspiracje

Nasze doświadczenie pozwala nam na pomoc w wyborze odpowiedniego modelu Hafciarki dostosowanego do profilu firmy w jakiej Hafciarka będzie pracować. Znajomość rynku hafciarskiego i potrzeb użytkowników sprawiają, że potrafimy dobrać odpowiedni produkt, aby spełnił on oczekiwania naszych klientów. Podpowiadamy także, jak wybrać odpowiednie stabilizatory hafciarskie takie jak flizeliny hafciarskie, hydrofolie do haftu, nici do hafciarek, kleje w sprayu i inne.

Inspiracje

 

ShowRoom
W naszym Centralnym Biurze Handlowym mieszczącym się w Krakowie, przy ul. Kamieniarskiej 48 posiadamy „showroom”, w którym znajdują się zarówno Hafciarki 1-igłowe jak i Wieloigłowe, będące do Państwa dyspozycji. Zawsze chętnie prezentujemy nasze maszyny haftujące oraz odpowiadamy na nawet najbardziej skomplikowane pytania z dziedziny haftu komputerowego. Nasi wykwalifikowanie specjaliści chętnie udzielają rad i dzielą się swoim bogatym doświadczeniem oraz praktyką związaną z wykonywaniem haftu komputerowego.

HAFCIARKA.pl - ShowRoom


Od wielu lat organizujemy w naszych sklepach jak i w naszych placówkach partnerskich cieszące się ogromną popularnością Bezpłatne Prezentacje Hafciarek. Obejmują one całą Polskę.
Najczęściej są one organizowane dwa razy w roku i trwają około 2-3 tygodni.
Podczas prezentacji jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały dzień w danym mieście. Odpowiadamy na wszelkie pytania, udzielamy porad zarówno dla osób planujących zakup hafciarki jak i tych, którzy kupili już hafciarkę i mają pytania lub chcą poszerzyć swoją wiedzę. Prezentacje zazwyczaj organizowane są wczesną wiosną (kwiecień/maj) oraz wczesną jesienią (wrzesień/październik).

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacją hafciarki w dowolnym mieście polski skontaktuj się z nami pod nr telefonu: tel.: (+12) 260 71 30 lub wypełniając poniższy formularz:


Seriws hafciarek komputerowych

Seriws hafciarek - GLOBAR

W naszej centralnej siedzibie znajduje się także serwis hafciarek komputerowych. Nasi serwisanci to ludzie o ogromnym doświadczeniu w naprawach gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych hafciarek komputerowych. Nasi serwisanci uczestniczą na bieżąco w szkoleniach serwisowych oferowanych przez producentów hafciarek. W przypadku napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych hafciarek wieloigłowych i wielogłowicowych, nasz serwisant zjawi się na miejscu w Państwa firmie i dokona wszelkich prac serwisowych.


Nie tylko hafciarki

Maszyny przemysłowe, stębnówki, renderki, guzikarki, dziurkarki, zig-zag, overlocki, hafciarki, maszyny do haftu, coverlocki, podszywarki

Dostałeś dotację na otwarcie działalności lub doposażenie miejsca pracy? Chcesz kupić nie tylko hafciarkę, ale także inne urządzenia szwalnicze? U nas możesz wyposażyć cały zakład począwszy od hafciarek, poprzez maszyny szwalnicze, a na nożyczkach kończąc.  

https://www.szycie.info.pl/pic/przemyslowe/JUKI/glowne.jpghttps://www.szycie.info.pl/pic/przemyslowe/JACK/jk-8991dyn/top.jpg

W naszej ofercie posiadamy szwalnicze maszyny przemysłowe takie jak: stębnówki, owerloki, renderki, podszywarki, guziakarki, dziurkarki, ryglówki firm JUKI, JACK i SIRUBA oraz zestawy do prasowania włoskiej firmy COMEL

Maszyna przemysłowa, stębnówka, renderka, guzikarka, dziurkarka, zig-zag, overlock, hafciarka, coverlock, podszywarka, dwuigłowka, trójigłówkaPrzemysłowa stębnówka, maszyna do szycia rzemieślnicza, maszyny dla rzemiosła, Juki, Siruba, Łucznik

Dodatkowo posiadamy wszelkie dodatki do haftu komputerowego, takie jak nici hafciarskie, flizeliny, folie, kleje, hydrofolie, materiały naszywkowe itp. W ofercie również nożyczki krawieckie PREMAX oraz akcesoria do cięcia OLFA (maty, noże, ostrza, szablony)

Flizeliny, termofolie, nici, kleje do tkanin

https://globar.pl/Grafiki/akcesoria_krawieckie_mix.jpg

Masz pytania ZADZWOŃ

tel   (+12) 260 71 30
tel   (+48) 739 048 997

lub NAPISZ

e-mail HAFCIARKA.pl