BERNINA, HAPPY, BROTHER – Poznaj nasze marki

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podpowiedziami dotyczącymi hafciarskiego biznesu.
Zachęcamy również do przesyłania pytań i sugestii.

Prosimy o przesyłanie wszelkich uwag na adres

lub o kontakt telefoniczny (pon-pt: 9-17)
tel.: (+12) 260 71 30

ZOBACZ TAKŻE

 

POZNAJ NASZE MARKI – BERNINA, HAPPY, BROTHER

 

BERNINA   HAPPY    BROTHER

(kliknij, aby przejść do opisu danej marki)

     

BERNINA

 

BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

 

BERNINA produkuje maszyny do szycia nieprzerwanie od ponad 120 lat. Podczas tego czasu BERNINA ciągle się rozwijała przekraczając raz po raz kolejne granice innowacji i kreatywności oraz cały czas doskonaląc swoje urządzenia. BERNINA od początku stawiała na jakość i solidność, a szwajcarska inżynieria i precyzja montażu widoczne są w każdej maszynie, hafciarce czy owerloku !
 

BERNINA - Szwajcarskie Dziedzictwo Nieprzerwanie od 1893

 


     

Poznaj firmę BERNINA… przygodę trwającą nieprzerwanie od 1893 roku…

Niezwykłe poczucie dokładności i bezkompromisowa precyzja, którą Szwajcarzy mają we krwi, przekłada się na każdy produkt firmy BERNINA i widoczna jest we wszystkich jego elementach czy też najmniejszych detalach. Ta szwajcarska cecha narodowa, jaką właśnie jest perfekcjonizm sprawia, że BERNINA Intarnational AG wiedzie prym wśród światowych producentów hafciarek, maszyn do szycia i owerloków !

 

BERNINA - Szwajcarska precyzja, jakość i dokładność

Szybko rozwijająca się technologia wymaga od producentów wdrażania nowych rozwiązań w swoich maszynach i ciągłego rozwoju. Dowodem na to, że BERNINA przewodzi w tej dziedzinie wśród producentów jest to, że BERNINA od 2005 do dnia dzisiejszego wprowadziła 51 nowych modeli !! co daje nam średnio 5 modeli rocznie! (nie wliczając w to odświeżania wersji, tzw. FaceLiftingu).

 

BERNINA - Rozwój linii modelowej

To wszystko świadczy o tym, że BERNINA na bieżąco rozszerza swoją linię modelową wprowadzając coraz to nowsze i aktualne zdobycze techniki oraz dodając nowe, innowacyjne funkcje lub też ulepszając istniejące rozwiązania. Tym samym BERNINA nie zmusza do zmiany maszyn z powodu ich zużycia czy awarii. Wszystkie maszyny BERNINA słyną z długowieczności. Pomimo tego producent zapewnia ponad przeciętny, kilkudziesięcioletni dostęp do części zamiennych. W tej sytuacji, aby dotrzeć do szerszego grona Odbiorców, BERNINA „zmuszona” jest do nieustającego rozwoju poprzez innowacje technologiczne w nowych modelach maszyn.
 

BERNINA - Innowacje i ciągły rozwój

Na potwierdzenie tego, że maszyny BERNINA są długowieczne, solidne i trwałe można powołać się na rekordzistkę, hafciarkę naszego Klienta model BERNINA Aurora 450, która „zamknęła licznik” ściegów wykonując 99 999 999 (uwaga: PRAWIE STO MILIONÓW WKŁUĆ !).
Po wymianie licznika hafciarka w dalszym ciągu pracuje perfekcyjnie 🙂
Standardem wśród naszych Klientów jest kilkanaście milionów wkłuć / rok w seriach hafciarek linii 4, 5 i 7. I wszystko to bez wpływu na jakość haftu, wydajność i sprawność urządzenia. Należy dodać, że hafciarki linii 4 pracują u naszych Klientów nieprzerwanie od 2004 roku (sic!)
 

Szwajcarska Inżynieria BERNINA

BERNINA to gwarancja najwyższej precyzji mechanicznej i elektronicznej. Jakość, solidność, trwałość, niezawodność i bezawaryjność to jedne z wielu atutów firmy. Szwajcarscy inżynierowie BERNINA to prawdziwi wirtuozi w świecie hafciarek, maszyn do szycia i owerloków… Kupując urządzenia BERNINA możesz mieć pewność, że stajesz się posiadaczem szwajcarskiej tradycji, dziedzictwa i produktu, którego jakość i solidność są NIEPODWAŻALNE I NIEPOWTARZALNE.

 

BERNINA - Szwajcarskie Dziedzictwo nieprzerwanie od 1893 roku

 

Kliknij i zobacz szerszy opis, historię i informację o marce BERNINA

 


HAPPY

HAPPY Embroidery - Hafciarki rodem z Japonii !  

HAPPY Industrial Corporation to japońska firma istniejąca nieprzerwanie od 1923 roku. W ofercie firmy są zarówno lekkie jednogłowicowe maszyny hafciarskie jaki i potężne 20 głowicowe giganty.

 

HAPPY - Japońskie wieloigłowe i wielogłowicowe przemysłowe hafciarki komputerowe


Hafciarki firmy HAPPY należą do najlepszych przemysłowych hafciarek komputerowych.  Docenione wśród profesjonalnych użytkowników stały się synonimem jakości i niesamowitej trwałości oraz bezawaryjności. Na całym świecie są tysiące hafciarni wykorzystujących maszyny firmy HAPPY.

 

HAPPY HCR2 - Japońskie przemysłowe wieloglowicowe automaty hafciarskie


Japońska precyzja i bezkompromisowa jakość widoczne są w każdym detalu konstrukcji hafciarek HAPPY zarówno tych jednogłowicowych jak i wielogłowicowych. Metalowe podzespoły, żeliwne korpusy i elektronika z najwyższej półki gwarantują bezawaryjność.

 

HAPPY HCD2-X 1501-40 - Komputerowa hafciarka o ogromnym polu haftu 120x40cm


Maszyny haftujące HAPPY posiadają możliwość doposażenia w szereg opcjonalnych akcesoriów takich jak tamborki płaskie, tamborki do czapek, zestawy do haftu na butach, ramy do haftowania dużych elementów takich jak sztandary do szkół itp. Firma HAPPY zadbała, aby każdy użytkownik mógł dostosować hafciarkę do swoich potrzeb.

Tamborki do hafciarki HAPPY HCD 2HAPPY HCD2 - Haftowanie na czapkach


Hafciarki HAPPY są od początku do końca produkowane w Japonii. Zarówno ich projektowanie jak i produkcja i montaż odbywają się w Japońskich fabrykach HAPPY.

HAPPY HCR2 1504 - Maszyna do haftu 4 głowicowa


     

BROTHER

Hafciarki komputerowe BROTHER - www.HAFCIARKA.pl

BROTHER to wywodząca się z Japonii firma posiadająca ponad 100-letnią historię.

W 1908 roku Kanekichi Yasui założył Yasui Sewing Machine Co. W 1925 roku firmę odziedziczyli jego synowie i od tej chwili następował jej dynamiczny rozwój. W 1928 roku pod marką Brother rozpoczęto produkcję przemysłowych maszyn do szycia, a w 1932 r. maszyn do szycia do użytku domowego.

 

BROTHER PR1000 - profesjonalna hafciarka komputerowa


Już w 1934 roku firma przekształciła się w Ippon Sewing Machine Manufacturing Co. (obecnie Brother Industries Ltd). Powojenna historia Brothera to burzliwy rozwój i ekspansja na rynki zagraniczne. W latach 50.tych utworzone zostały oddziały handlowe w obu Amerykach i Europie. Wtedy też rozpoczęto produkcję maszyn dziewiarskich i domowych urządzeń elektrycznych. Jako firma nowoczesna i innowacyjna, Brother zawsze znajdował się w światowej czołówce producentów nowych technologii. W latach 80.tych firma rozwinęła produkcję urządzeń telekomunikacyjnych oraz sprzętu elektronicznego.

 

BROTHER PR655 - Profesjonalna hafciarka 6-igłowa


Obecnie Brother to międzynarodowy koncern, a produkcja jest prowadzona w 18 fabrykach na wszystkich kontynentach. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana. Stanowią ją: maszyny do szycia domowego użytku i hafciarki, przemysłowe maszyny szwalnicze, obrabiarki, maszyny do pisania, drukarki etykiet, kreatory stempli, faksy, drukarki laserowe kolorowe i monochromatyczne, wielofunkcyjne urządzenia laserowe i atramentowe, system sieciowego karaoke, oprogramowanie do tłumaczeń. Brother jest również wiodącą marką na rynkach Europy Zachodniej z w segmencie laserowych urządzeń wielofunkcyjnych i laserowych drukarek monochromatycznych. W latach osiemdziesiątych Brother rozpoczął sprzedaż na rynkach Europy Wschodniej, w tym w Polsce.

BROTHER PR 1000 - Super hafciarka do profesjonalnego użytku


Hafciarki komputerowe BROTHER cechuje prostota obsługi. Filmy instruktażowe dostępne z poziomu panelu dotykowego hafciarki oraz mnóstwo ułatwiających codzienną pracę innowacji sprawiają, że nawet początkujący użytkownik będzie mógł w pełni wykorzystać profesjonalne możliwości hafciarki.

Hafciarka BROTHER PR655


Hafciarki BROTHER mogą być doposażone w szereg opcjonalnych tamborków i akcesoriów. Do hafciarek BROTHER dostępne są m.in tamborki płaskie, zestawy do haftu na czapkach czy też tamborki do haftu na butach.

BROTHER PR 655 - Haft na czapkach bejsbolowych

BROTHER PR 655 - Tamborek do haftu na butach

Masz pytania ZADZWOŃ

tel   (+12) 260 71 30
tel   (+48) 739 048 997

lub NAPISZ

e-mail HAFCIARKA.pl