Brother PR-680W

 

6-igłowa maszyna hafciarska – BROTHER PR 680W
 

BROTHER PR680 W - 6-igłowa maszyna hafciarska


6-igłowa hafciarka komputerowa !
Kompaktowe gabaryty, procesjonalne możliwości !
Pole haftu: 30×20 cm !
Prędkość haftu do 1 000 wkłuć na minutę !
Automatyczne cięcie nici !
Duży, dotykowy ekran HD !
Łatwe nawlekanie !

Wybierz kategorię:

6-igłowa, profesjonalna hafciarka komputerowa o kompaktowych gabarytach i dużych możliwościach

BROTHER PR-680

BROTHER PR 655 - Komputerowa hafciarka dla firm


Hafciarka PR-680 stanowi połączenie funkcjonalności hafciarki przemysłowej z łatwością obsługi maszyny domowej. Dostępne pole haftu 300×200 mm oraz 130×50 mm dla czapek bejsbolowych, pozwala wykonać nawet bardzo duże wzory. PR-680 pracuje z prędkością 1000 wkłuć igły na minutę. Jest to prędkość haftu maszyn przemysłowych. Jednak najważniejszy atut PR-680 stanowi możliwość wykonania haftu w sześciu kolorach, bez konieczności zmiany nici.

Haft na czapkach BROTHER PR655 - Hafciarka komputerowa


Zobacz co potrafi hafciarka komputerowa BROTHER PR 680
Ekran sterujący hafciarki BROTHER PR 655

Hafciarka Brother jest obsługiwana za pomocą dużego, kolorowego ekranu o wymiarach 4.4″ x 7.3″. Ten dotykowy ekran o rozdzielczości HD pozwala na bardzo łatwą obsługę hafciarki. Za jego pomocą możemy zarówno wybrać wzór haftu, który chcemy wykonać jak również zmienić jego ustawienia oraz uzyskać wszelkie niezbędne informacje (czas haftu, liczba kolorów itp.). Ekran hafciarki został zaprojektowany w taki sposób, aby można było poruszać się po nim intuicyjnie. Kolorowe obrazki podpowiadają, jaką funkcję wybierzemy, dotykając poszczególnych symboli. W pamięci hafciarki znajdziemy miedzy innymi 28 krojów pisma, w tym także duże, monogramy kwiatowe oraz ramki, które można wykonać kilkunastoma różnymi ściegami.

   

Przed wykonaniem pierwszego wzoru, należy wybrać jakie kolory nici zostały nawleczone do poszczególnych igieł. Hafciarka zapamięta to ustawienie i automatycznie będzie wybierać kolejne z sześciu dostępnych kolorów.

BROTHER PR655 - Ekran
   
BROTHER PR655 - Ekran

Jeżeli wzór haftu zostanie już wybrany, możemy sprawdzić jego położenie na tamborku. Wzór możemy przesuwać strzałkami co 1 mm w miejsce, na którym ma zostać wykonany. Jeżeli zajdzie potrzeba sprawdzenia położenia wzoru na materiale, hafciarka może pokazać obrysy wzoru, przesuwając nad nim igłę, tworząc ośmiokąt.

   

Na ekranie PR-680 można również połączyć kilka wzorów, tak aby zostały wykonane w dowolnej kolejności. Nie jest do tego potrzebny żaden program komputerowy. Również na ekranie można dokonać regulacji wielkości lub gęstości niektórych wzorów.

BROTHER PR655 - Ekran
   
BROTHER PR655 - Profesjonalna hafciarka 6-igłowa

Napisy w PR-680 możemy ustawić nie tylko w linii poziomej. Mamy do dyspozycji kilka rodzajów ustawienia pisma, dzięki czemu możemy wyginać napisy w łuki lub fale, lub ustawić je w linii pionowej. Dodatkowo każdy wzór haftu można obracać co jeden stopień. Czujniki hafciarki zatrzymają jej pracę w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości. Na przykład po zerwaniu nici lub jej wyczerpaniu się. W celu łatwiejszego powrotu do miejsca przerwania haftowania, mamy możliwość przemieszczania igielnicy co 1, co 10 lub co 100 wkłuć igły do przodu lub do tyłu.

   

Laserowy wskaźnik precyzyjnie pokazuje gdzie nastąpi wkłucie igły. Taka funkcja umożliwia bardzo łatwe pozycjonowanie wzoru oraz jego precyzyjne ustawienie względem innych już wyhaftowanych elementów.

Laserowy wskaźnik w hafciarce BROHER PR 655
   
Nawlekacz igieł - BROTHER PR 655

Bardzo prosty system nawlekania nici oraz automatyczny nawlekacz igły sprawia, że przygotowanie hafciarki do pracy jest niesamowicie szybkie. Nawet przewleczenie każdej z 6-ciu igieł nie stanowi żadnego problemu i nie zajmuje wiele czasu. Strzałki prowadzą nas od momentu założenia szpulki na stojak, aż do samej igły. Poręczny automat sam przewlecze nić przez oczko igły. Po wykończeniu danego fragmentu haftu, nić jest automatycznie odcinana oraz przytrzymywana, aby nie została wplątana w dalszej części haftowania.

   

Hafciarka BROTHER PR-680 W posiada na wyposażeniu cztery tamborki, mocowane dwustronnie:

 • 30 x 20 cm

 • 18 x 13 cm

 • 10 x 10 cm

 • 6 x 4 cm

Tamborki do hafciarki BROTHER PR 655
   
BROTHER PR 655 - Haft na czapkach bejsbolowych

Maszyna haftująca BROTHER PR680 świetnie radzi sobie z haftem na czapkach bejsbolowych. Specjalny, opcjonalny tamborek umożliwia haft na polu 13x5cm. Dzięki zestawowi do haftu na czapkach bardzo łatwo o sprawnie będziemy mogli zamocować czapkę w tamborku, a następnie zamocować tamborek w hafciarce. Hafciarka automatycznie rozpoznaje, ze został założony tamborek do czapek. Dlatego wybrany wzór haftu jest wyświetlany w kierunku, w jakim będzie wykonany, czyli obrócony o 180 stopni. Następnie udostępniane są wszelkie funkcje regulacji haftu, jak dla płaskich powierzchni.

   

Maszynę do haftu BROTHER PR 680 można wyposażyć także w specjalny tamborek do haftu na butach. Łatwo i szybko zamontujemy but w tamborku, a następnie wykonamy piękny, ozdobny haft.

BROTHER PR 655 - Tamborek do haftu na butach
   

 

BROTHER PR 655 - Haftowanie

Bardzo duże pole haftu hafciarki BROTHER PR-680, wynoszące 30×20 cm nie obliguje nas do wykorzystywania jedynie największego tamborka. Hafciarka doskonale wykonuje wzory również na mniejszych powierzchniach.

   

Z drugiej strony jeżeli natomiast będziemy potrzebować wykonać haft na przykład na plecach podkoszulka, tamborek 30×20 cm, idealnie nadaje się do tego celu.

BROTHER PR655 - Haft komputerowy
   
Hafciarka komputerowa BROTHER PR 655 - Stolik podtrzymujący tamborek

Opcjonalny stolik, pozwala z łatwością haftować również na cięższych elementach. Zapewnia odpowiednie podparcie ciężkich materiałów oraz stabilizację i wyeliminowanie drgań powstałych podczas haftowania.

   
BROTHER PR 655 - Tamborki sprężynowe

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest możliwość wyposażenia maszyn do haftu BROTHER PR 680-W w specjalny system sprężynowych tamborków. Tamborki sprężynowe umożliwiają haftowanie gdy w żaden sposób nie możemy upiąć materiału w standardowym tamborku. Dzieje się tak ze względu na rodzaj materiału na jakim haftujemy, bądź ze względu na trudne umiejscowienie naszego wzoru haftu. Ramka sprężynowa umożliwia lub ułatwia haftowanie na skórze i materiałach skóropodobnych, na ortalionie, filcu, wykładzinach. Ze względu na trudną lokalizację haftu, ramka sprężynowa pozwala na łatwe haftowanie na kołnierzyku koszuli, stójce, haftu na patce, haftu na gotowej kieszonce czy też w w pobliżu zamka błyskawicznego. Ramka sprężynowa pozwala także na bardzo łatwe upinanie toreb i plecaków. Tamborki sprężynowe występują w różnych rozmiarach i kształtach.

   
BROTHER PR 655 - Porty USB Hafciarka komputerowa BROTHER PR-680 posiada trzy czytniki wzorów: 1. PenDrive USB 2. Port USB do połączenia przewodowego z komputerem 3. Dodatkowy port USB z możliwością podpięcia myszy komputerowej Hafciarka umożliwia wyhaftowanie wzorów zapisanych w formacie *.pes (BROTHER) jak również w uniwersalnym formacie *.dst
   

Dzięki wykorzystaniu portu USB, mamy możliwość bezpośredniego połączenia hafciarki z komputerem. Pozwala to na szybie przesyłanie wzorów do pamięci hafciarki.

Hafciarka ROTHER PR655 - Port USB
   
BROTHER PR 655 - Wyposażenie

Oprócz tamborków na wyposażeniu hafciarki znajdują się przedmioty widoczne na zdjęciu obok. Na wyposażeniu znajdziemy m.in. szablony do tamborków, klucze i śrubokręty, podkładki filcowe pod szpulki z nićmi, oliwiarkę i inne niezbędne akcesoria.

   
Przykłady zastosowania maszyny do haftu BROTHER PR 680
   

Ponieważ hafciarka BROTHER PR680 ma bardzo kompaktowe wymiary i jest bardzo łatwa w obsłudze, dlatego też możemy ją bez trudu przewozić i szybko przygotowywać do pracy. Idealnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju festynów, zabaw, imprez masowych, koncertów itp, gdzie zarobkowo będziemy mogli wykonywać haftu usługowo, np jako napisy na czapkach, koszulkach, polówkach itp. Jej prosta obsługa sprawia, że nawet początkujący użytkownicy nie będą mieć najmniejszych problemów z obsługą hafciarki BROTHER PR 680

Hafciarka BROTHER PR655

   
Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje
   
Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje
   
Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje
   
Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje
   
Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje
   

Maszyna do haftu haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje

Jak widać hafciarka BROTHER PR 680 jest w 100% uniwersalna i każdy z użytkowników z pewnością będzie mógł dopasować hafciarkę do swoich potrzeb. Uniwersalność i niesamowita łatwość obsługi sprawiają, że hafciarka jest polecana każdemu użytkownikowi bez względu na jego doświadczenie z haftem i hafciarkami. Idealna hafciarka dla agencji reklamowych i punktów usługowych, a także dla zakładów produkcyjnych i rzemieślniczych.

Maszyna do haftowania BROTHER PR655 - Inspiracje i przykłady


Maszyna do haftu BROTHER PR-680 pomimo swoich ogromnych możliwości ma bardzo kompaktowe rozmiary. Hafciarka ma wymiary 58,5 cm × 51,2 cm × 58,9 cm Waga hafciarki wynosi około 37 kg Dlatego nie jest kłopotliwa w transporcie, a przygotowanie jej miejsca pracy jest bardzo łatwe.


Porównanie hafciarki BROTHER PR680 z innymi hafciarkami wieloigłowymi

 

  BROTHER PR 655 - Porównanie gabarytów

BROTHER PR 655 - Porównanie gabarytów
 

 (na zdjęciach widoczna jest poprzednia wersja hafciarki BROTHER z innym rodzajem ekranu, jej wymiary zewnętrzne pozostały bez zmian)


Funkcje i możliwości hafciarki

 • 6 igieł = 6 kolorów nici nawleczonych jednocześnie

 • kompaktowe wymiary gwarantują łatwy transport hafciarki

 • przemysłowa prędkość haftowania 1000 ściegów na minutę

 • maksymalne pole haftu 30 x 20 cm

 • możliwość haftu na czapkach bejsbolowych

 • możliwość haftu na butach

 • możliwość zastosowania tamborków okrągłych

 • możliwość zastosowania tamborka sprężynowego

 • wąskie, cylindryczne wolne ramie

 • kolorowy, dotykowy ekran o rozdzielczości HD

 • wbudowane 28 krojów alfabetu

 • wbudowane 25 wzorów haftu

 • wbudowany wskaźnik laserowy ułatwiający pozycjonowanie wzoru

 • możliwość bezpośredniego podłączenia do PC poprzez USB

 • port USB do haftu z PenDrive USB

 • możliwość podłączenia myszki poprzez port USB

 • możliwość edycji haftu z poziomu panelu sterującego

 • automatyczne tworzenie ramek

 • wbudowana pamięć wewnętrzna

 • funkcja naprawiania haftów po zerwaniu nici

 • wbudowany nawlekacz igieł

 • łatwe nawlekanie

 • wbudowane nożyczki – automatyczne obcinanie nici

 • maszyna posiada wbudowane w pamięci filmy instruktażowe


 

Masz pytania ZADZWOŃ

tel   (+12) 260 71 30
tel   (+48) 739 048 997

lub NAPISZ

e-mail HAFCIARKA.pl