Programy do haftu

BROTHER PR-680 – Menu kategorii


 

BROTHER PR-680 – Program do projektowania haftu
Programy do projektowania haftu

Hafciarki BROTHER mają możliwość odczytu haftów z PenDrive USB. Projekty haftów możemy tworzyć w dowolnym programie hafciarskim oferującym zapis do formatu DST lub PES. Zapis do tych właśnie formatów oferują programy do projektowania haftów z serii BERNINA-WILCOM Embroidery Software 8. Dostępne są 3 poziomy oprogramowania hafciarskiego BERNINA-WILCOM pozwalającego na projektowanie wzorów haftu. Poziomy różną się stopniem zaawansowania, wyższy poziom zawiera funkcje programów niższego poziomu.

Designer Plus 7 - Projektowanie haftu


POZIOM 1
BERNINA-WLCOM ART Design ART Design to program do hafciarek służący do prostej edycji haftów oraz projektowania napisów z dowolnej czcionki True Type zainstalowanej w komputerze. Program posiada możliwość rzeczywistego podglądu haftu oraz konwersji wzorów hafciarskich.

POZIOM 2
BERNINA-WLCOM Editor Plus 7 CDR EDITOR PLUS 7 to nowoczesne oprogramowanie hafciarskie służące do projektowania i edycji dowolnych haftów. Posiada narzędzia do szybkiej zamiany grafiki na haft (grafika wektorowa, zdjęcia, skany). Idealny do projektowania haftów reklamowych.

POZIOM 3
BERNINA-WLCOM Designer Plus 8 CDR DESIGNER PLUS 8 to zaawansowany program do projektowania haftów. Pozwala na niczym nieograniczone projektowanie wzorów. Wyposażony w narzędzia do zamiany grafiki na haft oraz ręcznego rysowania haftów. Posiada funkcje haftu 3D !