Happy HCH

 

Japońska, przemysłowa hafciarka 7-igłowa – HAPPY HCH 701-30 „Journey” Profesjonalna maszyna do haftu rodem z Japonii
 

Hafciarka komputerowa 7-igłowa HAPPY HCH 701-30


Japońska przemysłowa hafciarka komputerowa 7-igłowa !
Prawdziwe Made in JAPAN !
Pole haftu: 28.5 x 29 cm !
Prędkość haftu 1 000 wkłuć na minutę !
Automatyczne cięcie nici !
Menu w języku polskim !

Profesjonalna, wzmocniona, solidna, ciężka i przede wszystkim prawdziwie JAPOŃSKA… Taka jest właśnie przemysłowa hafciarka HAPPY HCH „Journey”

Maszyna do haftu HAPPY HCH 701-30

Maszyna do haftu HAPPY HCH 701-30 (zwana także – Journey) stanowi połączenie funkcjonalności hafciarki przemysłowej z łatwością obsługi maszyny domowej.
Menu obsługi jest w języku polskim. Dostępne pole haftu 29×28.5 cm, pozwala wykonać nawet bardzo duże wzory. Możliwość haftu na czapkach bejsbolowych, czyni ją bardzo wszechstronną. HCH-701 pracuje z prędkością 1000 wkłuć igły na minutę. Urządzenie posiada stabilną metalową konstrukcję, która gwarantuje niezawodność i zapewnia długą bezawaryjną pracę. Hafciarka komputerowa HAPPY HCH-701 została skonstruowana w taki sposób, aby jej obsługa była jak najbardziej uproszczona. Łatwe nawlekanie i sterowanie poprze czytelny, dotykowy kolorowy ekran sprawiają, że ta maszyna do haftu nadaje się dla każdego, nawet początkującego użytkownika, który dopiero stawia pierwsze kroki w hafcie komputerowym. HAPPY HCH-701 jest także bardzo uniwersalną hafciarką mogącą haftować dosłownie na wszystkim.


Hafciarka HAPPY HCH-701-30 stanowi idealną podstawę rentownego pomysłu na biznes jakim jest własna hafciarnia. Postaw w swoim biznesie na Japońskie hafciarki przemysłowe HAPPY.


HAPPY HCH - Metalowa konstrukcja

Japońskie hafciarki Happy tak jak hafciarki szwajcarskiej firmy BERNINA posiadają wzmocnioną, metalową konstrukcję oraz metalowe podzespoły, które zapewniają bezawaryjną pracę i długowieczność. Solidna konstrukcja to także gwarancja siły wkłucia i prędkości, która w modelu HCH wynosi aż 1 000 (tysiąc !) wkłuć na minutę. Hafciarka posiada możliwość doposażenia w różnego rodzaju tamborki. Mamy możliwość zastosowania tamborka do czapek bejsbolowych, a także tamborka do haftu na skarpetkach czy też wielu rodzajów tamborków płaskich (prostokątnych i okrągłych) oraz tamborków sprężynowych.


Zobacz co potrafi przemysłowa maszyna do haftu HAPPY HCH

Hafciarka komputerowa HAPPY HCH posiada 7 igieł co pozwala na nawleczenie 7 kolorów nici jednocześnie. Wykonując więc 1, 2, 3, 4, 5, 6 lub 7 kolorowy haft nie musimy zatrzymywać hafciarki, aby zmienić kolor nici. Wystarczy zaprogramować daną igłę przypisując jej wybrany kolor we wzorze haftu. Oczywiście możemy także wykonywać wzory, które mają więcej niż 7 kolorów, w tym czasie hafciarka zatrzyma się i poprosi o nawleczenie kolejnego koloru lub kilku kolorów nici. Nawlekanie maszyny do haftu HAPPY HCH jest bardzo proste i szybkie. Nowe nici możemy dowiązać do końcówek poprzedniego koloru i przeciągnąć je jednym ruchem przez wszystkie naprężacze i przelotki. Na koniec wystarczy tylko przewlec nić przez oczko igły.

Precyzyjne i „trzymające” ustawioną wartość naprężacze obrotowe pozwalają na zachowanie idealnego naprężenia nici oraz jego bardzo precyzyjną regulację.

Przemysłowa maszyna do haftu HAPPY HCH 701-30
Ekran sterujący w hafciarce HAPPY HCH

Maszyny do haftu HAPPY HCH sterowana jest za pomocą dotykowego 7 calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości.
Munu obsługi jest w języku polskim. Ekran umożliwia nam nie tylko wybór i podstawową edycję haftu, ale także na zaawansowane modyfikacje naszego wzoru. Wszystko odbywa się poprzez wskazanie odpowiedniej „ikonki” obrazującej daną funkcję. Wszystko odbywa się łatwo i precyzyjnie. Sterowanie jest bardzo intuicyjne i z pewnością każdy użytkownik będzie w stanie szybko nauczyć się obsługi hafciarki. Wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że wszystko jest czytelne i przejrzyste.

Ekran dotykowy pozwala na wszelkie regulacje i wprowadzanie ustawień dotyczących zarówno haftu jak i hafciarki. Duże i czytelne ikony oraz animacje i grafiki pozwalają na łatwe nawigowanie po menu. Podgląd haftu na tamborku ułatwia nam pracę i pozwala np na „oszczędne” rozłożenie na tamborku kilku wzorów naszywek, tak aby nasza praca była bardziej wydajna. Wzory możemy skalować, obracać czy też odbijać lustrzanie.

Dotykowy ekran - hafciarka HAPPY HCH
Wbudowane wzory haftu - HAPPY HCH

W pamięci hafciarki znajduje się 100 wbudowanych wzorów hafciarskich. Wzory te są pogrupowane, a dostęp do nich jest bardzo przejrzysty i wygodny. Wbudowane wzory możemy łatwo modyfikować i łączyć ze sobą. Wszystkie zmiany i modyfikacje dostępne są z poziomy dotykowego ekrany hafciarki.

Hafciarka posiada także możliwość haftowania napisów tworzonych bezpośrednio za pomocą ekrany. Do dyspozycji mamy 12 alfabetów hafciarskich w 6 rozmiarach! Daje nam to niesamowite możliwości i pozwala na wykonywanie spersonalizowanych ubrań, kocyków, ręczników, czapek itp, bez konieczności projektowania haftów na komputerze. Daje nam to możliwość wykorzystania hafciarki np. podczas festynów, zabaw, imprez czy też na stoisku w ruchliwym turystycznym miejscu, gdzie będziemy mogli wykonywać hafty usługowo z dowolnym napisem wybranym przez naszego klienta.

12 czcionek hafciarskich w maszynie do haftu HAPPY HCH
Modyfikacje haftu - HAPPY HCH

Nasze napisy możemy dowolnie modyfikować i tworzyć z nich fantazyjne wzory. Możemy haftować także ciekawe monogramy lub łączyć napis ze wzorem haftu. Wszystko to dostępne jest poprzez wbudowany w hafciarkę program to projektowania i edycji napisów i haftów.

Hafciarka przemysłowa HAPPY HCH pozwala na haftowanie wzorów wczytanych bezpośrednio z PenDrive USB. Przygotowane w programie do projektowania haftów wzory możemy z łatwością przenieść do hafciarki poprzez czytnik USB. Dodatkowo wzory te możemy edytować już z poziomu ekranu hafciarki dostosowując je do naszych potrzeb. Zapisane na PenDrive wzory widoczne są na ekranie hafciarki w formie zdjęć, co bardzo ułatwia pracę. Drugie gniazdko USB służy do podłączenia myszki komputerowej, aby jeszcze precyzyjniej sterować hafciarką i haftem. Możemy także zapisywać hafty z PenDrive USB do pamięci hafciarki.

Odczyt haftów z PenDrive USB - Happy HCH
HAPPY HCH - Łączenie w sieć LAN i połączenie z komputerem poprzez USB

Z drugiej strony ekranu znajdziemy gniazdo LAN oraz „drukarkowe” gniazdo USB. Gniazdo LAN umożliwia podłączenie hafciarki z routerem naszej sieci komputerowej dzięki czemu mamy możliwość sterowania kilkoma hafciarkami będącymi w naszej sieci z poziomu jednego komputera !

„Drukarkowy” port USB służy do połączenia hafciarki bezpośrednio z naszym komputerem aby móc sterować hafciarką z poziomu komputera. Możemy nie tylko sterować hafciarką, ale również wysyłać hafty bezpośrednio z komputera „po kablu”.

Wbudowany laserowy wskaźnik „rysuje” za pomocą światła lasera obrys naszego haftu lub miejsce gdzie dany element wzoru znajdzie się fizycznie na tamborku. Ułatwia to zdecydowanie pracę oraz pozwala na precyzyjne pozycjonowanie naszego haftu na materiale. To udogodnienie jest teraz dostępne w standardowym wyposażeniu maszyny do haftu HAPPY HCH 701-30

Laserowy wskaźnik pozycji haftu - HAPPY HCH
Długie i wąskie wolne ramię w hafciarce HAPPY HCH

Wąskie cylindryczne wolne ramię hafciarki umożliwia nam haftowanie dowolnych i trudno dostępnych miejsc takich jak kieszenie, nogawki, rękawki, wąska odzież dziecięca, obuwie, itp. Dzięki zastosowaniu tak długiego i wąskiego wolnego ramienia nasza hafciarka staje się bardzo uniwersalna i pozwala na wykonanie każdego hafciarskiego projektu nawet na najbardziej wymagającym elemencie.

Hafciarka posiada także wbudowany szpulownik, który umożliwia szybkie nawinięcie nici na szpulkę, którą wkładamy do bębenka. Niezależny silnik szpulownika pozwala na nawijanie nici podczas pracy hafciarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza praca jest jeszcze bardziej wydajna, a tym samym szybciej możemy zrealizować większą ilość zleceń. Szpulownik zapewnia idealne nawinięcie nitki na szpulkę w bardzo krótkim czasie.

Szpulownik - HAPPY HCH

Hafciarkę HAPPY HCH możemy także wyposażyć w specjalny tamborek umożliwiający haft na czapkach bejsbolowych. Tamborek pozwala na łatwe i szybkie upinanie czapek oraz precyzyjny haft na środku naszej czapki. Zestaw do haftu na czapkach pozwala na bardzo wydajne haftowanie ponieważ zawiera dwa uchwyty do mocowania czapki, dzięki czemu możemy upinać kolejną czapką podczas gdy hafciarka haftuje jedną z nich.

Haftowanie na czapkach bejsbolowych - HAPPY HCH
Tamborek do haftu na elementach cylindrycznych - HAPPY HCH

Kolejnym tamborkiem specjalistycznym w jaki możemy wyposażyć naszą hafciarkę jest tamborek do haftu na elementach cylindrycznych i tunelowych. Możemy dzięki niemu z łatwością haftować na nogawkach, rękawkach, okrągłych etui np na butelkę z winem, itp. Tan specjalistyczny tamborek pozwala na łatwy haft zszytych cylindrycznie elementów bez konieczności ich rozpruwania. Idealnie nadaje się także do haftowania kieszeni.

Maszynę do haftu HAPPY HCH 701-30 posiada także możliwość wyposażenia w specjalny tamborek haftu na skarpetach. Łatwy montaż tamborka i upinanie skarpet co pozwala na wydajne haftowanie i szybką realizację dowolnego zlecenia. Tamborek pozwala na haftowanie nie tylko na skarpetach, ale również na wąskiej odzieży dziecięcej jak np niemowlęce body. Idealnie nadaje się także do haftu na rękawiczkach

Tamborek do haftu na skarpetach, rękawiczkach, wąskiej odzieży - HAPPY HCH
Haftowanie przy użyciu tamborków sprężynowych - HAPPY HCH

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest możliwość wyposażenia hafciarki HAPPY HCH w specjalny system sprężynowych tamborków. Tamborki sprężynowe umożliwiają haftowanie gdy w żaden sposób nie możemy upiąć materiału w standardowym tamborku. Dzieje się tak ze względu na rodzaj materiału na jakim haftujemy, bądź ze względu na trudne umiejscowienie naszego wzoru haftu. Ramka sprężynowa umożliwia lub ułatwia haftowanie na skórze i materiałach skóropodobnych, na ortalionie, filcu, wykładzinach. Ze względu na trudną lokalizację haftu, ramka sprężynowa pozwala na łatwe haftowanie na kołnierzyku koszuli, stójce, haftu na patce, haftu na gotowej kieszonce czy też w w pobliżu zamka błyskawicznego. Ramka sprężynowa pozwala także na bardzo łatwe upinanie toreb i plecaków.

Tamborki sprężynowe występują w różnych rozmiarach i kształtach.

Hafciarkę można wyposażyć także w różnego rodzaju standardowe tamborki kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Szeroki wybór tamborów sprawia, że mamy duży zakres możliwości dostosowania naszej hafciarki do własnych preferencji i potrzeb. Hafciarki HAPPY są kompatybilne z tamborkami systemu TAJIMA.

Tamborki do hafciarki HAPPY HCH

Jak widać hafciarka HAPPY HCH-701 jestbardzo uniwersalna i każdy z użytkowników z pewnością będzie mógł dopasować hafciarkę do swoich potrzeb. Uniwersalność i niesamowita wytrzymałość sprawiają, że hafciarka jest polecana do każdej działalności i z powodzeniem wykona każde hafciarskie zadanie jakie przed nią postawimy. Nadaje się zarówno do małej działalności gospodarczej jak i dużego, profesjonalnego studia hafciarskiego. Idealna hafciarka dla agencji reklamowych i punktów usługowych.

HAPPY HCH - Przemysłowa hafciarka komputerowa HAPPY HCH - Haftowanie na czapkach

Funkcje i możliwości hafciarki

 • 7 igieł = 7 kolorów nici nawleczonych jednocześnie

 • metalowa, wzmocniona konstrukcja – waga 41 kg (!)

 • wysoka kultura pracy

 • maksymalne pole haftu 28.5x29cm

 • laserowy wskaźnik pokazujący obrys oraz pozycję naszego haftu na materiale

 • przemysłowa prędkość haftowania 1000 ściegów na minutę

 • dedykowana do działalności gospodarczej

 • kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 7 cali

 • możliwość edycji wzoru bezpośrednio z poziomu ekranu

 • 100 wbudowanych wzorów haftów

 • 12 wbudowanych czcionek alfabetu w 6 rozmiarach (od 4 mm do 25 mm)

 • wbudowany szpulownik do nawijania nici do bębenka

 • wbudowane gniazdo 2xUSB i LAN

 • odczyt haftów bezpośrednio z PenDrive USB

 • czujniki zerwania nici i automatyczny powrót do miejsca zerwania nitki

 • wbudowane nożyczki – automatyczne obcinanie nici

 • współpraca z komputerem – bezpośrednie połączenie

 • płynna regulacja prędkości haftu

 • edycja haftów pozwala na ich skalowanie, rotowanie co 1 stopień, łączenie, lustrzane odbicia, kopiowanie, etc.

 • wolne ramię hafciarki umożliwia haftowanie wąskiej odzieży dziecięcej
  i elementów z trudnodostępnymi miejscami

 • precyzyjny system naprężenia i prowadzenia nici

 • łatwe nawlekanie

 • kompatybilna z tamborkami Tajima

 • dostępny tamborek do haftu na czapkach bejsbolowych
  (dwa możliwe rozmiary: 67 x 290 mm i 67 x 180 mm)

 • możliwość haftu na skarpetach – dostępny specjalny tamborek

 • szeroki wybór tamborków płaskich i okrągłych

 • opcjonalnie moduł WiFi do komunikacji z komputerem

 • możliwość pracy w sieci kilku hafciarek sterowanych za pomocą jednego komputera

HAPPY Embroidery - Hafciarki rodem z Japonii !


Masz pytania ZADZWOŃ

tel   (+12) 260 71 30
tel   (+48) 739 048 997

lub NAPISZ

e-mail HAFCIARKA.pl