HCH – Programy

HAPPY HCH – Menu kategorii


HAPPY HCH 701P-30 – Programy do projektowania haftów
Programy do projektowania haftu

Hafciarki HAPPY mają możliwość odczytu haftów z PenDrive USB. Projekty haftów możemy tworzyć w dowolnym programie hafciarskim oferującym zapis do formatu DST. Zapis do tego właśnie formatu oferują programy do projektowania haftów z serii BERNINA-WILCOM Embroidery Software. Dostępne są 3 poziomy oprogramowania hafciarskiego BERNINA-WILCOM pozwalającego na projektowanie wzorów haftu. Poziomy różną się stopniem zaawansowania, wyższy poziom zawiera funkcje programów niższego poziomu.

Designer Plus 7 - Projektowanie haftu


POZIOM 1

BERNINA-WLCOM ART Design

ART Design to program hafciarski służący do prostej edycji haftów oraz projektowania napisów z dowolnej czcionki True Type zainstalowanej w komputerze. Program posiada możliwość rzeczywistego podglądu haftu oraz konwersji wzorów hafciarskich.

POZIOM 2

BERNINA-WLCOM Editor Plus CDR

EDITOR PLUS to nowoczesne oprogramowanie hafciarskie służące do projektowania i edycji dowolnych haftów. Posiada narzędzia do szybkiej zamiany grafiki na haft (grafika wektorowa, zdjęcia, skany). Idealny do projektowania haftów reklamowych.

POZIOM 3

BERNINA-WLCOM Designer Plus CDR

DESIGNER PLUS to zaawansowany program do projektowania haftów. Pozwala na niczym nieograniczone projektowanie wzorów. Wyposażony w narzędzia do zamiany grafiki na haft oraz ręcznego rysowania haftów. Posiada funkcje haftu 3D !


Masz pytania ZADZWOŃ

tel   (+12) 260 71 30
tel   (+48) 739 048 997

lub NAPISZ

e-mail HAFCIARKA.pl