HCD3 – Programy

HAPPY HCD 3 – Menu kategorii


HAPPY HCD3 1501-40W – Programy do projektowania haftów
Programy do projektowania haftu

Hafciarki HAPPY mają możliwość odczytu haftów z PenDrive USB. Projekty haftów możemy tworzyć w dowolnym programie hafciarskim oferującym zapis do formatu DST. Zapis do tego właśnie formatu oferują programy do projektowania haftów z serii BERNINA-WILCOM Embroidery Software. Dostępne są 3 poziomy oprogramowania hafciarskiego BERNINA-WILCOM pozwalającego na projektowanie wzorów haftu. Poziomy różną się stopniem zaawansowania, wyższy poziom zawiera funkcje programów niższego poziomu.

Designer Plus 7 - Projektowanie haftu


POZIOM 1
BERNINA-WLCOM ART Design ART Design to program do hafciarek służący do prostej edycji haftów oraz projektowania napisów z dowolnej czcionki True Type zainstalowanej w komputerze. Program posiada możliwość rzeczywistego podglądu haftu oraz konwersji wzorów hafciarskich.

POZIOM 2
BERNINA-WLCOM Editor Plus 7 CDR EDITOR PLUS 7 to nowoczesne oprogramowanie dla hafciarek służące do projektowania i edycji dowolnych haftów. Posiada narzędzia do szybkiej zamiany grafiki na haft (grafika wektorowa, zdjęcia, skany). Idealny do projektowania haftów reklamowych.

POZIOM 3
BERNINA-WLCOM Designer Plus 8 CDR DESIGNER PLUS 8 to zaawansowany program do projektowania wzorów haftu. Pozwala na niczym nieograniczone projektowanie wzorów. Wyposażony w narzędzia do zamiany grafiki na haft oraz ręcznego rysowania haftów. Posiada funkcje haftu 3D !