Co wyróżnia hafciarkę B700 ?

BERNINA 700 – Menu kategorii


BERNINA 700 – Dlaczego warto kupić hafciarkę BERNINA
 


W tym jesteśmy Najlepsi, czyli co nas wyróżnia:

 

Wzmocniona, metalowa konstrukcja

BERNINA 720 - Konstrukcja

Hafciarka z Linii 7 BERNINA model B700 zachwyca gabarytami i możliwościami. Jest ogromna, ciężka, masywna i solidna. Jej metalowy korpus i podzespoły oraz wzmocniona konstrukcja "heavy duty" sprawiają, że ten "mały czołg" jest dedykowany do profesjonalnego użytku w ramach działalności gospodarczej dowolnie wykorzystującej haft komputerowy. Wyszywarka wyposażona jest w najwyższej klasy elektronikę gwarantującą bezawaryjną pracę podczas długotrwałego użytkowania. BERNINA 700 zarówno jako wyszywarka i maszyna do szycia jest przystosowana do zarobkowego użytkowania w studiach hafciarskich, punktach usługowych, firmach produkcyjnych czy innych działalności gdzie wykorzystywany jest haft komputerowy. Ekran dotykowy o przekątnej 7" też jest imponujący.

Wycinaj, maluj oraz nabijaj
BERNINA 720 - CutWork, PaintWork, CrystalWork

BERNINA zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich wyszywarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu hafciarki BERNINA 700 mamy możliwość rozszerzenia rozbudowanych funkcji haftu i szycia o trzy nowe rozwiązania:

Idealnie sprawdzą się w Twojej działalności i będą interesującą pozycją w Twojej ofercie.

Przemysłowe 1000 wkłuć/min

BERNINA 9 HOOK - nowy przemysłowy chwytacz

Zastosowanie nowoczesnego chwytacza rotacyjnego 9 generacji BERNINA 9 Hook pozwoliło inżynierom BERNINA uzyskać imponującą maksymalną prędkość haftowania – 1000 ściegów na minutę! Dodatkowo mocny silnik pozwoli na przekłuwanie się nawet przez najgrubsze tkaniny. Dlatego też BERNINA 700 jest idealna na potrzeby zakładów produkcyjnych i usługowych przyjmujących duże zlecenia, dla których ważna jest wydajność hafciarki komputerowej. Dodatkowo pojemność szpulki nowego chwytacza jest aż o 80% większa od tradycyjnych szpulek!

Szeroki wybór programów

BERNINA-WILCOM Embroidery Software 7

Hafciarki BERNINA są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem do haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software. Dzięki temu mam możliwość haftowania dowolnego projektu hafciarskiego. Ponieważ BERNINA oferuje kilka programów do projektowania haftów, dlatego też mamy możliwość wyboru programu odpowiadającego naszym potrzebom. Do wyboru mamy trzy poziomy oprogramowania różniące się stopniem zaawansowania:

Poziom 1 – BERNINA-WILCOM Art Design

Poziom 2 – BERNINA-WILCOM Editor Plus

Poziom 3 – BERNINA-WILCOM Designer Plus

Funkcje ułatwiające pracę

BERNINA 720

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na maksymalną prostotę obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują automatyczne nożyczki, które precyzyjnie tną nitkę, zabezpieczając również ścieg przed pruciem. Docenianym rozwiązaniem jest także nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Kolejnym ciekawym ułatwieniem jest niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia! Dodatkowym atutem jest jasne oświetlenie LED, które idealnie doświetla nam pole pracy. Na obudowie znajdziemy także dodatkowe obcinacze nici, przeznaczone do obcinania nadmiaru nitki podczas nawlekania igły i bębenka. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest inteligentny system kontrolujący naprężenie nici pozwalający uzyskać zawsze idealny ścieg !

Sterowanie poprzez ekran dotykowy
BERNINA 700 - Panel sterowania

Ekran w modelu B700 to największy dotykowy ekran jaki kiedykolwiek został użyty w wyszywarkach BERNINA. Jego ogromne gabaryty przekładają się na ogrom możliwości jakie oferuje. Z poziomu hafciarki możemy w rozbudowany sposób edytować nasze hafty jak i sterować samą hafciarką oraz maszyną do szycia. Wszystko łatwo, szybko i przyjemnie, a co najważniejsze zawsze pod ręką. Wyszywarka BERNINA 700 posiada rozbudowane funkcje projektowania haftu dostępne z poziomu dotykowego ekranu !

Nieskończona ilość i nieograniczona wielkość

Odczyt haftów z PenDrive USB

Profesjonalne hafciarki BERNINA 720 posiadają w swojej pamięci wbudowane 80 pięknych wzorów hafciarskich oraz aż 4 alfabety, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Hafciarka potrafi czytać wzory zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 40x21cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

Uniwersalność, wszechstronność i kreatywność
BERNINA B700 - Inspiracje hafciarskie

BERNINA B700 Wyszywarka komputerowa dla firm

BERNINA 700 poradzi sobie z haftem na praktycznie każdym typie materiału. Świetnie sprawdza się zarówno przy hafcie na tkaninach delikatnych (satyna, odzież termooaktywna) jak i mocnych i grubych materiałach jak skóra czy filc. Uniwersalność sprawia, że hafciarka poradzi sobie z powodzeniem w każdej branży gdzie wykorzystywany jest haft komputerowy. Duża siła wkłucia i szeroki wachlarz regulacji samego haftowania czynią hafciarkę B700 godną polecenia w każdej hafciarskiej branży zaczynając od haftu usługowego, przez haft produkcyjny, a na hafcie artystycznym kończąc.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA 700 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy i multimiedia Akcesoria Aurora 430 BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu