Narzędzia i programy

BERNINA 700 – Menu kategorii


BERNINA 700 – Programy i narzędzia współpracujące z hafciarką


PROGRAMY I NARZĘDZIA WSPÓŁPRACUJĄCE Z HAFCIARKĄ


Hafciarka BERNINA 700 posiada możliwość współpracy z programami do projektowania haftów BERNINA-WILCOM oraz z narzędziami dodatkowymi BERNINA rozszerzającymi hafciarki o dodatkowe możliwości: Wycinanie, Malowanie, Zdobienie

BERNINA-WILCOM Embroidery Software 7BERNINA 720 - CutWork, PaintWork, CrystalWork


Programy do projektowania haftu

Dostępne są 3 poziomy oprogramowania hafciarskiego BERNINA-WILCOM pozwalającego na projektowanie wzorów haftu. Poziomy różną się stopniem zaawansowania, wyższy poziom zawiera funkcje programów niższego poziomu.

Designer Plus 7 - Projektowanie haftu


POZIOM 1

BERNINA-WLCOM ART Design

ART Design to program hafciarski służący do prostej edycji haftów oraz projektowania napisów z dowolnej czcionki True Type zainstalowanej w komputerze. Program posiada możliwość rzeczywistego podglądu haftu oraz konwersji wzorów hafciarskich.

POZIOM 2

BERNINA-WLCOM Editor Plus CDR

EDITOR PLUS to nowoczesne oprogramowanie hafciarskie służące do projektowania i edycji dowolnych haftów. Posiada narzędzia do szybkiej zamiany grafiki na haft (grafika wektorowa, zdjęcia, skany). Idealny do projektowania haftów reklamowych.

POZIOM 3

BERNINA-WLCOM Designer Plus CDR

DESIGNER PLUS to zaawansowany program do projektowania haftów. Pozwala na niczym nieograniczone projektowanie wzorów. Wyposażony w narzędzia do zamiany grafiki na haft oraz ręcznego rysowania haftów. Posiada funkcje haftu 3D !


Narzędzia dodatkowe BERNINA

Do hafciarki komputerowej BERNINA 700 dostępne są trzy narzędzia BERNINA pozwalające na rozszerzenie jej funkcjonalności o dodatkowe możliwości: wycinania, malowania i zdobienia.

https://hafciarki.pl/uploads/images/zdjecia/Narzedzia_mini_300x250.jpg


Wycinanie w materiale

BERNINA DesignWorks – CutWork

BERNINA CutWork pozwala na wycinanie w materiale dowolnie zaprojektowanych wzorów. Program i narzędzie do CutWorku umożliwiają wycinanie naszywek, aplikacji oraz wykonywania haftu richelieu. Współpracuje ze wszystkimi hafciarkami BERNINA.

Malowanie pisakami

BERNINA DesignWorks – PaintWork

BERNINA PaintWork pozwala na malowanie hafciarką przy użyciu pisaków. Dzięki programowi i narzędziu Paintwork możemy malować dowolne wzory w dowolnych kolorach. Malowanie może być wykonane na dowolnym materiale i przedmiocie.

Zdobienie kryształkami

BERNINA DesignWorks – CrystalWork

BERNINA CrystalWork umożliwia wykonywanie zdobień za pomocą kryształków. Program i narzędzie do CrystalWorku pozwala na wykonanie dowolnego wzoru z kryształków. Możemy wykonywać zdobienia na dowolnym materiale czy przedmiocie.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA 700 klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.

Ulotka_button Porownanie_button Filmy i multimiedia Akcesoria Aurora 430 BERNINA - Szwajcarska Szkoła Haftu

Masz pytania ZADZWOŃ

tel   (+12) 260 71 30
tel   (+48) 739 048 997

lub NAPISZ

e-mail HAFCIARKA.pl